SOUTĚŽ: INSTAX YOUR LIFE! VYHRAJ FOŤÁK INSTAX MINI 9!

1. září 2017 10:15
Zachyť své zážitky s INSTAXEM! Tenhle foťák je hodně zábavná věcička, která dokáže udělat okamžitou fotku s jedinečnou atmosférou. A ty ho teď můžeš vyhrát!

ČTI TAKÉ: 53 % TEENAGERŮ SPÍ S MOBILEM V POSTELI! DĚLÁŠ TO I TY? PROČ S TÍM OKAMŽITĚ PŘESTAT?

FUJIFILM INSTAX MINI 9
FUJIFILM INSTAX MINI 9

Instantní fotoaparát INSTAX zachytí kouzlo momentu, který uchová ve formě malé fotografie velikosti kreditní karty. Je ideální pro jakoukoli party, festivaly, akce a výlety, umožňující zachytit jedinečný moment na zábavné retro obrázky jednoduše za pochodu.

FUJIFILM INSTAX MINI 9

Vyber si z pěti trendy barev, které byly navrhnuty tak, aby oslovily širokou škálu mladých, začínajících fotografů se smyslem pro design.

S Instax mini 9 si teď můžeš užít i focení selfies! Díky zrcátku vedle objektivu tak můžeš zkontrolovat kompozici fotky. Navíc má i makro předsádku pro focení z blízka, kdy můžeš fotografovat od vzdálenosti již 35cm od objektu. To musíš mít!

SOUTĚŽ NA INSTAGRAMU S #OCKOINSTAXTEAM A KAŽDÝ TÝDEN VYHRAJ JEDEN INSTAX MINI 9!

JAK NA TO? Od 11. 9. do 8. 10. můžeš každý týden sdílet na Instagramu své fotky na zadané téma! Pokračujeme 2. 10. - 8. 10. s mentorkou tohoto kola - FANCY! Jaké je její téma? Móda / lifestyle! Pochlub se parádní fotkou a vyhraj!

Fotogalerie

Máš fotku, se kterou se chceš pochlubit a zařadit se tak do soutěže o skvělej foťák INSTAX MINI 9? Na nic nečekej a nasdílej své foto na Instagramu s hashtagem #ockoinstaxteam!

Fancy vybere po týdnu nejlepší fotku a určí, kdo získá INSTAX MINI 9! Vyhlášení vítěze proběhne v přímém přenosu v Mixxxer show na ÓČKU a na webu ocko.tv. Držíme vám palce!

www.fujifilm.cz

instagram.com/ockotv

Vítěz minulého kola:

#ockoinstaxteam

Příspěvek sdílený Petr Smejkal (@smejkalpetr93),

Vítězka předminulého kola: 

INSTAX

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:15 sobota 30. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 42
  SUPER
 • 16
  WTF
 • 16
  OMG
 • 16
  LOVE
 • 15
  LOL
 • 9
  FAIL
Foto

P66e11t69r S78m80e66j39k39a45l

Dobrý den hlásím se o výhru Instax mini 9 děkuji :)

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART