SOUTĚŽ: HRAJEME O DALŠÍ DVĚ ZPÁTEČNÍ JÍZDENKY DO TEMEŠVÁRU S REGIOJETEM!

29. září 2017 22:09
Soutěž s RegioJetem pomalu vrcholí. Sobotní výhrou jsou dvě zpáteční jízdenky do rumunského Temešváru. Stačí znát odpověď na otázku.

ČTI TAKÉ: MARILYN MANSON PŘICHÁZÍ S NOVOU DESKOU! TAK PROTO PROBĚHL TEN BEEF S BIEBEREM!

RegioJet

Chceš se zadáčo projet do Temešváru a zpátky? Stačí znát odpověď na otázku - Vzpomeneš si na historicky nejnižší cenu jízdného v našich autobusech na lince Praha x Brno?

Soutěžní formulář najdeš zde

RegioJet

Svezte se autobusy RegioJet po Čechách, Slovensku i do zahraničí!

RegioJet jezdí aktuálně do více než 90 měst v Evropě, spojuje s nimi Prahu, Brno i Ostravu! Cestuj po Evropě s RegioJetem a užij si léto na palubách žlutých autobusů. Bavte se v autobusech ve stylu FUN & RELAX.

RegioJet

Autobusy RegioJet jsou nejluxusnější v Evropě!

Mezinárodní linky jsou provozovány žlutými autobusy RegioJet ve stylu FUN & RELAX s nadstandardním servisem – zábavní portál- dotykové obrazovky jsou v každém sedadle (pro sledování filmů či seriálů, hraní elektronických her, poslech hudby, sledování televize...

Nechybí interaktivní obrazovka a přípojka do elektrické sítě 230 V, takže je možné pracovat po cestě na notebooku, nabít si telefon a podobně.

RegioJet

Užiješ si moderní klimatizované prostředí, teplé nápoje jsou zdarma a další občerstvení je k zakoupení. Noviny a časopisy jsou také zdarma, potěší tě pohodlné kožené sedačky se stolečkem a samozřejmostí je i WC. O tvé pohodlí v průběhu cest se postará příjemný a vstřícný personál v podobě milých stevardek. 

RegioJet

RegioJet nově zavádí Garanci včasného příjezdu.

Garantujeme Vám včasný příjezd. Naše heslo je VČAS nebo LEVNĚJI. Cestování s RegioJetem si užijete pokaždé. I na zacpaných dálnicích. Případné zpoždění Vám vykompenzujeme.

RegioJet

Svezte se s námi například do Paříže, Londýna, Berlína, Amsterdamu, Bruselu, Říma, Curychu, Ženevy, Bratislavy, Osla, Budapešti i Vídně! Autobusem se dá vyrazit s nejnovějšími linkami i do Pasova a do Rumunska.

Další info najdeš na www.regiojet.cz

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:09 sobota 27. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 14
  SUPER
 • 13
  LOL
 • 11
  OMG
 • 10
  LOVE
 • 8
  WTF
 • 8
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART