SOUTĚŽ: HLEDÁ SE PIKACHU! NAJDI HO A VYHRAJ KONZOLI NEW NINTENDO 3DS A HRY POKÉMON OMEGA RUBY + POKÉMON ALPHA SAPPHIRE!

26. července 2016 18:04
Hledej na webu Pokémona Pikachu, sbírej kódy, soutěž a hraj o konzoli New Nintendo 3DS a hry Pokémon Omega Ruby a Pokémon Alpha Sapphire!

Jak na to? Stačí najít na webu ocko.tv 10x Pokémona Pikachu a opsat si 10 soutěžních kódů, které jsou u jeho obrázku. Ty pak vložíš do soutěžního formuláře pod tímto článkem a počkáš si na velké losování! Pikachu je schován v deseti článcích na Óčko webu, hledej tento obrázek:

via GIPHY

Co můžeš vyhrát? Populární herní konzoli New Nintendo 3DS v barvě Metallic Blue!
Společnost Nintendo přichází s vylepšeným modelem populární přenosné herní konzole Nintendo 3DS, tentokrát s označením New. Nabízí mnohá vylepšení, jako například větší komfort s velkým displejem a přesnost při hraní, díky speciálním ovládacím prvkům, nebo uživatelsky příjemnější zobrazení 3D díky „Super stable 3D“.

Lepší ovládání s novým Control Stick a zadními tlačítky
Tento model New Nintendo 3DS obsahuje ovladač C Stick, umístěný v levém horním rohu nad tlačítky ABXY, umožňuje ještě více precizní ovládání pohybu. Také přibyla tlačítka ZR a ZL, umístěná na zadní straně vedle tlačítek L a R.

Nintendo 3DS

Tyto ovládací prvky výrazně rozšiřují možnosti ovládání konzole, které využijete například při surfování po internetu, kde vám tato tlačítka poslouží pro přepínání mezi záložkami nebo zvětšení zobrazení stránky a tím tak umožní příjemnější a rychlejší prohlížení.

Příjemné hraní ve 3D
Model New Nintendo 3DS disponuje funkcí „Super-stable 3D“, která dokáže za pomoci kamery rozeznat obličej uživatele a automaticky tak upravit zobrazení podle toho, jak se pohybuje. Tímto je zajištěn ten nejlepší možný zážitek ze 3D.

Nintendo 3DS

Vzhled podle sebe
Jak už bylo u předchozích systémů ze série 3DS zvykem, i New Nintendo 3DS XL vám umožní úpravu vzhledu základního menu prostřednictvím široké palety témat.

Prostřednictvím obchodu Theme Shop je možné zakoupení velkého množství různých designů, přesně podle vašich představ. Patří mezi ně například Mario, Zelda a mnozí další (některá témata obsahují i vlastní hudbu a zvukové efekty).

Nintendo 3DS

Možnost hraní i starších titulů
S příchodem tohoto modelu si nemusíte dělat starosti, že si své oblíbené Nintendo DS tituly už nezahrajete. New Nintendo 3DS je zpětně kompatibilní, takže všechny předchozí hry pro Nintendo DS a DSi lze hrát ve 2D módu.

Navíc lze také na a New Nintendo 3DS XL spustit všechny tituly pro Nintendo 3DS, spolu s možností přenesení dat ze starší konzole na novou, takže nepřijdete o veškeré své předchozí úsilí vynaložené na předchozí konzoli.

Pokémon Omega Ruby

Klíčové vlastnosti
Konzole New Nintendo 3DS nabízí spodní dotykový displej s rozlišením 320 x 240 bodů pro ovládání a hlavní vrchní displej s rozlišením 800 x 240 bodů, který je schopen zobrazovat prostorový obraz.

Model obsahuje ovladač C Stick a tlačítka ZL a ZR pro ještě přesnější a lepší ovladatelnost. Ve výbavě najdeme celkem tři čočky pro fotoaparát, jednu přední a dvě zadní a tyto venkovní fotoaparáty umí pořizovat trojrozměrné fotografie, které jsou dále upravovatelné a dále technologii Single zoom, která umožňuje ostřit na jednotlivé body.

Systém je vybaven již zmíněnou možností WiFi připojení a jako paměťové médium mu poslouží karty Nintendo 3DS, DS a karty typu SD.

Pokémon Alpha Sapphire

Ke konzoli získá vítěz také 2 hry: Pokémon Alpha Sapphire & hra Pokémon Omega Ruby!
Celý epický děj her se odehrává v nádherném prostředí oblasti Hoenn, která se rozkládá na nesčetných ostrůvcích rozsetých v krásně modrém moři. Krajina je vyloženě bohatá na přírodní krásy a vytváří ideální podmínky pro různorodé herní prostředí.

Ponoř se do trenérské role a vycepuj svého svěřence pomocí tuny vyloženě nápaditých meziher. Celá škála animací a mohutně vylepšený multiplayer ti dovolí soupeřit i s kamarády!

SOUTĚŽ PROBÍHÁ VE DNECH 26. 7. - 3. 8.

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDEŠ TADY.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:04 středa 23. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • 30
  SUPER
 • 13
  LOVE
 • 12
  WTF
 • 10
  FAIL
 • 9
  LOL
 • 9
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART