Soutěž: Dokonalá pleť už není jen snem! Vyhraj kosmetický balíček Cannaderm!

4. dubna 2017 14:23
Krásná a svěží pleť je přesně to, co právě frčí! Pokud tě dlouhodobě stresuje akné, pak je vhodné vsadit na osvědčené přípravky značky Cannaderm z řady Aknea, které obsahují vysoké procento konopného oleje a další účinné látky. Díky tomu tvou pleť vyčistí, vyživí a zklidní.

ČTI TAKÉ: LADY GAGA SI K NAROZENINÁM NADĚLILA TMAVÉ VLASY! KTERÁ BARVA JÍ SLUŠÍ VÍC? HLASUJ!

Základním krokem k dokonalé pleti je správné čištění, a proto v balíčku nesmí chybět Aknea ošetřující voda určená pro každodenní péči, čištění a tonizaci aknózní pokožky. Protože bez denního krému to prostě nejde, vítěz obdrží také Aknea krém, který je ideální pro zmatnění nadměrně se mastící pokožky s akné. Do třetice si už můžeš v kabelce udělat prostor také na Aknea sérum s roll-on aplikátorem pro rychlé zklidnění projevů akné kdykoliv během dne.

Aknea

Nenechej svou pokožku na holičkách. Produkty řady Cannaderm zakoupíš v lékárně, v prodejnách zdravé výživy nebo na www.cannaderm.cz.

Nebo je můžeš s Óčkem vyhrát! Pět z vás vyhraje balíček AKNEA. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, jaká rostlina je základem kosmetiky značky Cannaderm?

Soutěžní formulář najdeš zde

Výherci:

Eliška Jeníčková

Petr Kibus

Barbora Hermanová

Šárka Pokorná

Aneta Skálická

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:23 středa 2. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • 15
  WTF
 • 15
  LOVE
 • 13
  OMG
 • 12
  FAIL
 • 11
  SUPER
 • 11
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART