SOUTĚŽ: Do českých kin brzy vtrhne thriller Hráči se smrtí! Vyhraj balíček k filmu!

16. listopadu 2017 22:26
Už 23. listopadu bude mít v českých kinech premču mysteriózn í thriller Hráči se smrtí. S Óčkem teď můžeš vyhrát balíček k filmu! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

ČTI TAKÉ:  OMG! MANAŽER BIEBERA PŘIZNAL, ŽE SI V JEDNU CHVÍLI MYSLEL, ŽE JUSTIN BRZY ZEMŘE

Hráči se smrtí

Co se stane po smrti? To je otázka, kterou si občas klade každý z nás. Ve filmu Hráči se smrtí uvidíte pět studentů medicíny, kteří se rozhodli to vyzkoušet.

Pustili se tak do experimentu: na krátkou dobu si zastaví srdce a ocitnou se ve stavu klinické smrti, který jim umožní na vlastní kůži poznat posmrtný život. Jak ale stoupá nebezpečnost jejich experimentů, je každý z nich nucen čelit hříchům minulosti, které znovu ožívají vlivem nadpřirozených důsledků jejich výletů do zapovězené říše smrti.

Původní snímek Hráči se smrtí měl premiéru v roce 1990. Nyní, po více než 25 letech, se Hráči se smrtí vracejí na filmová plátna v novodobém pojetí.

„Věda a technologie se za posledních pětadvacet let zásadně změnily. Přistupovali jsme k tomuto snímku způsobem, který v mnohem větší míře vycházel z reality dnešní medicíny,“ říká producent Laurence Mark.

„V Hráčích se smrtí najdeme nadpřirozené prvky, stejně jako prvky zábavné i děsivé, ale v rámci těchto skutečností jsem toužil po tom, aby vše působilo naprosto uvěřitelně,“ říká režisér Oplev.

S Óčkem teď můžeš vyhrát balíček k filmu. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Soutěžní formulář najdeš zde.

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:26 pátek 16. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 11
  LOL
 • 10
  SUPER
 • 10
  FAIL
 • 9
  OMG
 • 9
  LOVE
 • 8
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART