Proč měl Ego z úspěchu klipu Žijeme len raz deprese? Má písničku ještě rád?

14. září 2017 13:17
Úspěch slovenského rapera negativně překvapil.

ČTI TAKÉ: Bráchové Dylan a Cole Sprouseovi smutní! Co se stalo s jejich milovaným psem?

Ego - Žijeme len raz

Ego

Žijeme len raz od Ega a Roberta Buriana, to je další nominovaný klip v anketě Patnáctka. Písnička, která se okamžitě stala hitem a letním songem roku 2012. „Dělal jsem to částečně na objednávku pro jeden klub a koupaliště v Trnavě. Klub se jmenuje Klub Relax, a proto je v textu voda, slunko, party, klub relax. Ale to nikomu nedošlo,“ směje se tvůrce klipu Ego, který se ujal i režie. 

ptnck - ego

„Ten úspěch mě zaskočil. Každý den to mělo další dvě stě tisíc zhlédnutí a nešlo to zastavit. V tu dobu jsem chtěl vydat i první sólové album, ale četl jsem první komentář, kde bylo napsáno, co to je a že tohle album bych si nikdy nekoupil. Hrozně mě to zasáhlo a byl jsem první měsíc v totální depresi, protože do té doby jsem byl docela uznávaný hiphoper. Jak to tam naskakovalo, tak jsem se strašně bál, že mi padá ten hiphopový punc. Ale dneska jsem rád, že ji mám,“ přiznává Ego.

PTNCK / Patnáctka

Zajímavostí je, že Žijem len raz je druhá verze písničky. První verze má název Dobré časy. „Natáčeli jsme to na GoPro a na foťák a měli jsme to za jeden den. Chodili jsme okolo jezera a natáčeli jsme, nesnažili jsme se o něco organizovaného, prostě takový jeden den Slováka u vody,“ zdůrazňuje Ego.

Videoklip zaznamenal obrovský úspěch a stal se prvním slovenským videoklipem, který měl na Youtube přes 20 milionů zhlédnutí. V tuhle chvíli se těší více než 58 milionů a je nejsledovanějším slovenským klipem. Ego za něj získal slovenského Slavíka za klip roku.

EGO ft. Robert Burian - Žijeme len raz |OFFICIAL VIDEO|

 „Klip tu skladbu hodně změní. Prvně slyšíš jen tu skladbu a pak ji vidíš i s klipem. Jsou to dva úplně jiné zážitky. Může se stát, že klip nemusí písničce vůbec pomoct, ale v tomto případě jí hodně pomohl,“ uzavírá Ego. Patnáctku můžeš sledovat na OČKO každý všední den od 13, 14.30, 17.30 a 21 hodin. Vyhlášení o nejlepší klip patnáctiletí se uskuteční na Youfestu.

ČTI TAKÉ: Tajemství prozrazeno! Jak je možné, že Richard Krajčo chodí v klipu Inzerát po zdi?

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:17 pátek 12. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 42
  SUPER
 • 17
  LOVE
 • 14
  LOL
 • 14
  FAIL
 • 11
  WTF
 • 10
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART