Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • YOU FEST 2017: Které hudební hvězdy a Youtubeři přibyli? Sleduj, na koho se můžeš těšit!

  31. července 2017 16:31
  Všechno, co tě loni bavilo a ještě něco navíc! Na You Fest 2017 nesmíš chybět. Lístky už jsou v prodeji a rychle mizí!

  ČTI TAKÉ: ŽENA CHESTERA BENNINGTONA POPRVÉ PROMLUVILA O TOM, JAK JI ZASÁHLA SMRT JEJÍ SPŘÍZNĚNÉ DUŠE

  Vodafone YOU FEST 2017

  Vodafone YOU FEST 2017

  Je to tvůj fesťák! Druhý ročník jedinečného spojení hudby, youtuberů, gamingu, fresh foodu a nově také módy. To celé pod jednou střechou Průmyslového paláce. To je Vodafone You Fest 2017, který ti přináší Óčko!  Na koho se letos můžeš těšit? Vystoupí hvězdy loňského ročníku - Slza, Pavel Callta, Sebastian nebo Jakub Děkan s kapelou a s nimi další skvělá jména:

  EGO a jeho Special show feat: Rytmus, Paulie Garand, DJ Wich a Monika Bagárová, nebudou chybět ani Blakkwood, Celeste Buckingham, Naděje, Like-It, Madskill, Hømes (Peter Kravarík), SIMA (Sima Hegerová), Jofre, Deethane, Martin Rota, SterakDary a spousta dalších hudebních hvězd a Youtuberů!

  Vstupenky na festival koupíš třeba tady.  Bude tu zas spousta workshopů, gaming zóna, špičkové jídlo za skvělé ceny a letos taky úplně nová fashion a beauty zóna.


  Celodenní zábava pro celou rodinu! Nejžhavější kapely, nejvtipnější youtubeři, gaming zóna, spousta workshopů, špičkové jídlo za skvělé ceny a úplně nová fashion a beauty zóna!


  Festival si zaručeně užijí také rodiče pro které je připravena relax zóna, pánský koutek i doplňkový program pro ty nejmenší. Když vyrazí celá rodina, tak se nikdo nebude nudit!


  A rodiče vem s sebou! Pro ně tu bude relax zóna, pánský koutek a nudit se nebudou ani mladší sourozenci. Takže až se budou vaši ptát, co chceš za vysvědčení, je to jasný.

  Vstupenky na festival koupíš třeba tady.

  Fotogalerie

  Související