Pamatuješ si na oblíbený seriál Čarodějky? Těš se! Je tu jeho reboot!

26. ledna 2018 13:20
O co v seriálu půjde? Do jakého roku bude zasazen děj? A dočkáme se i původních hereček, které ztvárnily čarodějky v originále tohoto seriálu?

ČTI TAKÉ: CLAY BUDE MÍT V DRUHÉ ŘADĚ SERIÁLU 13 REASONS WHY PO SMRTI HANNAH NOVOU LÁSKU!

Čarodějky

O co v původním seriálu šlo?

Tři sestry — Prudence (Prue), Piper a Phoebe Halliwellovy, nějakou dobu po smrti své babičky Penny zjistí, že se staly čarodějkami předurčenými k boji proti zlu v San Franciscu. Zlo v seriálu představují démoni z podsvětí, sestry ovládají tzv. Moc tří.

Tyto sestry žijí v čarodějnické rodové linii staré 300 let a vlastní tzv. Knihu stínů plnou zaklínadel a lektvarů, popisů démonů a dalších bytostí, do které každá generace Halliwellových něco přidala. Právě na ni si mnoho démonů „brousí zuby“, většinou jsou jejich pokusy o krádež překaženy. Kniha je pro sestry nesmírně důležitá, je jejich největší zbraní...

NOVÝ GIFOVÝ TV & MOVIE KVÍZ! POZNÁŠ, ODKUD POCHÁZÍ VŠECH 21 OBRÁZKŮ?

Co to znamená seriálový reboot?

V sériové fikci znamená reboot (restartování) zbavit se veškeré kontinuity v sérii, a nové vytvoření postav, časové osy i příběhu. Nový seriál tedy nemusí mít s původním moc společného.

Po dlouhých spekulacích oznámila televizní stanice The CW (vysílají například Upíří deníky) pilot k novému seriálu! Děj by se měl odehrávat v současnosti a stejně jako v původním seriálu by i tady mělo být opět plno feministických narážek.

via GIPHY

Co prozradili tvůrci? „Tento divoký, zábavný, feministický reboot původní série se stejně jako originál soustřeďuje na tři sestry ve městě, které zjišťují, že jsou to čarodějnice, které mají plno práce s tím, jak napravit spoustu situací! Více zatím nemůžeme prozradit! Jisté je jen to, že pilotní díl je hotov!“

Herečky Holly Marie Combs, Alyssa Milano, Rose McGowan, a Shannen Doherty zazářily v původním seriálu, ale zatím nemáme žádné informace o tom, zda by se měly třeba alespoň částečně objevit i v jeho nové verzi.

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:20 sobota 26. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 170
  LOVE
 • 50
  SUPER
 • 30
  WTF
 • 21
  OMG
 • 20
  FAIL
 • 16
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART