Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Ohlasy na letošní Fingers Up jsou skvělé, pořadatelé rekapitulují

  18. srpna 2015 13:09
  Pátý ročník mohelnického festivalu Fingers Up byl vlastně velkým restartem. Pořadatelé se zaměřili především na kvalitní zahraniční indie kapely a festivalový zážitek umocnili netypickými novinkami.

  “Lidé si nejvíce pochvalovali vystoupení dánské zpěvačky MO a britských The Wombats. Za největší překvapení označili sobotní headlinery Bilderbuch a Kensington z Nizozemska,” vyjmenoval nejlepší koncerty hlavní
  organizátor Petr Elgner.


  Pořadatelé zaznamenali skvělý ohlas nejen na představené interprety, ale také na doprovodný program, který měl na Fingers Up 2015 skutečně zásadní roli. Úspěch sklidily rozmanité aktivity, ať už se jednalo například o přednášku Michala Vičara o tom, jak objel svět ve stařičké Škodě MB 1000, stolní tenis s mistry republiky v Siemens stanu nebo o show v známém Kabinetu Múz.


  “Návštěvníci si na sociálních sítích pochvalují hlavně možnost vykoupat se v bazénu, skvělé jídlo odlišné od běžné festivalové nabídky, možnost nechat se ostříhat od špičkových kadeřníků od Toma Holiče nebo zábavu na pláži v zóně Urban Wave. Velký ohlas vzbudila také výzdoba areálu, který v Česku nemá obdoby,” shrnul reakce Elgner.


  Letošní ročník přilákal více než 2500 lidí, pořadatelé věří, že nový koncept se bude mezi fanoušky kvalitní hudby a zážitků rychle šířit a příští rok bude návštěvnost mnohem vyšší.


  O Festivalu Fingers Up
  Hudební a zážitkový festival Fingers Up se v roce 2015 vymanil ze stereotypu, který vládne na české hudební scéně. Důraz kladl na atmosféru, zážitky a emoce. V roce 2015 přinesl fanouškům vystoupení dánské hvězdy MO, britských The Wombats, německých Bilderbuch a mnoha dalších. Představil také řadu workshopů, gastronomických, sportovních i uměleckých zážitků. Fingers Up se profiluje jako žánrový festival s důrazem na pohodlí návštěvníka a jeho zážitky.

  Související