Nepříjemný šok! Nevěru prozradila fotka na Instagramu!

2. dubna 2018 19:51
Minulý rok obletěla internet příhoda ženy, která se o nevěře svého manžela dozvěděla tak, že na Instagramu jiné ženy našla fotku s výhledem z jejich ložnice. Nyní byl podobným způsobem odhalen další nevěrník...

ČTI TAKÉ: FILMOVÝ KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA TITANIC! POTOPÍ TĚ NÁŠ TEST?

Na podvádění přišla žena díky fotkám na Instagramu

Podle Daily Mail měla Anna už delší dobu podezření, že ji její manžel Dmitry podvádí. Její obavy se potvrdily, když procházela jeho „lajky“ na Instagramu a zjistila, že se mezi nimi vyskytuje hodně fotek studentky jménem Emilia. 

FILMOVÝ KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA HŘÍŠNÝ TANEC (DIRTY DANCING)!

K dovršení všeho byla totiž na některých fotkách zachycena v jejich bytě, jak má na sobě její oblečení a hraje si s její kočkou! Dmitry pracuje jako učitel na univerzitě a devatenáctiletá Emilia je jednou z jeho studentek. Aféra se vyostřila tím více kvůli jedné z fotek, kde Emilia sedí polonahá na hotelové posteli. 

Dmitry si svůj účet okamžitě smazal a Emilia k němu zablokovala přístup, ale jejich osmnáctiměsíční vztah i tak nezůstal bez následků. Anna se s jejich společným dítětem odstěhovala a kvůli vyhrožování ze strany obou provinilých zvažovala podání trestního oznámení. Mazec!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:51 úterý 31. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • 27
  OMG
 • 10
  FAIL
 • 9
  LOL
 • 8
  SUPER
 • 7
  WTF
 • 7
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART