Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Na dráhu za svými sny. Soutěžte o jízdenky do Vídně!

  30. srpna 2019 9:09
  Žlutý vlak RegioJet patrně zná každý z Vás. Není tajemstvím, že RegioJet změnil kulturu cestování v Česku. Za vším stojí velké myšlenky Radima Jančury, které však dennodenně zhmotňují jeho zaměstnanci. V současné době RegioJet rozbíhá nové projekty a hledá k sobě do týmu nové kolegy.
  RegioJet

  RegioJet


  Propojujeme moravská velkoměsta

  Mezi jednu z nejočekávanějších nových linek RegioJetu patří trasa z Brna do Bohumína, který bude oficiálně spuštěna v prosinci 2019. RegioJet plánuje udělat vše pro to, aby i v nejvytíženějších spojích klienti zažili maximální pohodlí.

  Hledáme nové členy do týmu

  Jestliže chceš získat praxi ve službách a především se zlepšit v komunikaci s lidmi, tak by práce v RegioJetu mohla být ta pravá. Aktuálně je otevřeno hned několik volných pracovních míst. Jedná se jak o vlakvedoucí, stevardy a stevardky, tak o pokladní do poboček. Pokud by tě bavilo starat se o vlakovou flotilu, tak RegioJet otvírá i nové technické pozice. Ozvat se můžeš na personalista@regiojet.cz a nebo navštiv www.regiojet.cz/kariera a podívej se, jaká pozice bude pasovat právě tobě.

  Jak by měl vypadat ideální stevard?

  · Každý stevard musí být starší 18 let.

  · Pokud máš praxi v pohostinství, tak máš mezi uchazeči velkou výhodu.

  · Cestování je pro tebe zábava.

  · Nevadí ti práce ve směnném provozu a občasná práce o svátcích a víkendech s extra příplatkem.

  · U dlouhodobé spolupráce získáš možnost účastnit se interních školení, kde na sobě budeš moci neustále pracovat.

  · Občasně budeš přespávat mimo domov na příjemných služebních bytech.

  · Domluvíš se anglicky.

  Možnosti kariérního růstu

  Každý zaměstnanec má u nás šanci růst, a to platí i u tebe. Práce stevarda v RegioJetu se pro mnohých ze stevardů stala odrazovým můstkem doslova do nebes - začali pak pracovat např. pro letecké společnosti zvučných jmen. Nebo zůstali u nás a vypracovali se na manažery, mentory, specialisty. Podívejte se na příběh našeho kolegy Lukáše, který se ze stevarda vypracoval až na interního lektora skupiny Student Agency.

  Pokud vnímáte práci stevarda jako výzvu, tak máte jedinečnou šanci se připojit k RegioJetu k vylepšování služeb na železnici! Stačí navštívit naše kariérní stránky nebo zavolat na 539 000 826.

  S Óčkem nyní můžete vyhrát zpáteční poukaz Praha - Vídeň pro dvě osoby.

  Soutěžní formulář najdete zde.

  Související