Liam Payne svým prvním singlem překvapil. HIT NEBO SHIT? Hlasuj!

30. května 2017 13:34
Poté, co kapela One Direction ohlásila pauzu, většina jejích členů úspěšně rozjela svoji sólovou kariéru. Posledním, na jehož debutový singl si fanoušci museli počkat opravdu dlouho, byl Liam Payne. Stálo čekání za to?

ČTI TAKÉ: ARIANA GRANDE SE VRÁTÍ DO MANCHESTERU PODPOŘIT POZŮSTALÉ OBĚTÍ A ZAPLATÍ POHŘBY

Liam Payne

Třiadvacetiletý britský zpěvák a skladatel na přípravách své sólové dráhy pracoval zhruba rok, a až v polovině května 2017 představil svůj debutový singl Strip That Down.

VIDEO: Liam Payne - Strip That Down:

Na písni se jako autor podílel nejen sám Liam, ale vypomohl například i zpěvák Ed Sheeran nebo britský hudebník Steve Mac, který stojí i za mnoha hity Demi Lovato, Shakiry, Kelly Clarkson nebo Liamovy domovské kapely One Direction.

Příjemný song v sobě jedinečným způsobem kombinuje vlivy klasického pop a RnB, jako speciální host se v písni objevuje Quavo, člen aktuálně velmi oblíbené americké hip hopové formace Migos.

Migos

„Pracoval jsem opravdu tvrdě ve studiu více než rok a jsem vážně nadšený, že tento nový song mohu sdílet se svými úžasnými fanoušky.

Mám za sebou dlouhou cestu od debutu ve One Direction, a doufám, že je bude singl bavit. 2017 byl pro mě doposud velkým rokem a už se těším na to, co přinese jeho zbytek,“ dodává na adresu své novinky sám Liam.

via GIPHY

Co říkáš na Liamův první singl?
Hlasuj 504
HIT!
Hlasuj 165
SHIT!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:34 středa 27. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 98
  LOVE
 • 20
  SUPER
 • 16
  WTF
 • 15
  FAIL
 • 13
  LOL
 • 12
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART