Kit Harington alias Jon Snow prozradil detaily o zasnoubení s Rose! Pozvou všechny z Game of Thrones?

10. října 2017 17:38
Herec prozradil, jak svou krásnou holku požádal o ruku!

ČTI TAKÉ: Bývalý člen New Element Vojta Drahokoupil si přímo při představení v muzikálu zlomil nohu!

Kit Harington a Rose Leslie

Kit Harington nedávno požádal svou přítelkyni, herečku Rose Leslie o ruku a jejich vztah vypadá naprosto pohádkově. Herec se ale teď v poslední epizodě britské show komika Johnathana Rosse svěřil, že zásnuby nevyšly hned na první pokus.

❊ ─ Kit’s proposal to Rose Leslie ❤️ ❝We did a little announcement in The Times. I did have some plans to do it, I was going to string up some lights in some trees and do all the romantic stuff but we were in the country and we were under this beautiful night sky and had a log fire burning and red wine and I blew my load early. Sorry that’s a really bad expression. I was meant to do it the day after with the lights. What I meant to say was, I popped my question a bit early. Not blew my load. As for whether the ceremony with be Westeros-themed, no. There is absolutely no chance of me convincing her of that.❞ . Credits: Kit Harington Italia #kitharington #jonsnow #roseleslie #rose #ygritte #gameofthrones #proposal #couplegoals

Příspěvek sdílený Kit Harington (@kitharingtonn),

„Měl jsem plány, jak to udělám. Chtěl jsem dát světla pod stromy a udělat všechny ty romantické věci, ale byli jsme na Islandu, kde je naprosto krásná noční obloha. Měli jsme dobré červené víno a tak jsem to řekl o něco dřív,“ svěřil se Kit. „Omlouval jsem se jí, že jsem měl tak pitomý výraz, ale prostě jsme se jí na to zeptal,“ přiznal herec.

Se smíchem dodal, že šel za producentem seriálu Game of Thrones, při kterém se se svou přítelkyní setkal a řekl mu, že za to může on. „Chci je tam všechny,“ řekl Kit s tím, že podrobnosti o přípravě velké události nechají s Rose v tajnosti, ale jisté je, že všichni jejich herečtí kolegové dostanou pozvánku.

ČTI TAKÉ: Celebrity Crush: Do které známé zpěvačky je zblázněná Bella Thorne?

Kit Harington’s Epic April Fools Day Prank On Rose Leslie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:38 středa 7. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 34
  LOVE
 • 21
  LOL
 • 17
  OMG
 • 15
  SUPER
 • 15
  WTF
 • 13
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART