Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Justin Bieber v nesnázích! Sousedé v Los Angeles nechtějí, aby si vedle nich pronajal luxusní vilu!

  9. října 2017 13:51
  Justin Bieber má pochybnou minulost a kam přijde, tam vznikají problémy! Sousedé ho kvůli tomu nechtějí v Beverly Hills.

  ČTI TAKÉ: Chtěli, aby se na Justina Biebera vykašlal! Jeho manažer Scooter Braun to nikdy neudělal! Co si ale dodnes vyčítá?

  Justin Bieber

  Justin Bieber

  Chudák Justin Bieber. Už několik měsíců se snaží si pronajmout luxusní sídlo v Beverly Hilss. Justin prý nabídl 100 000 dolarů za měsíc, přestože cena domů je mnohem nižší. Sousedé z něj nadšení moc nejsou, protože Justin se o svá sídla moc nestará. V roce 2015 se v Justinově domě uskutečnila dost divoká párty, která se neobešla bez problémů.
  Zpěvák byl na místě a sousedé nechtějí, aby se podobná story opakovala. „Justin si chce pronajmout velkou nemovitost, ale majitelé bytů v okolí se shodli na tom, že by sídlo Justinovi nikdo neměl pronajmout. Justin a jeho kamarádi mají pověst, že pořádají velká párty a potom je problém z něj dostat peníze za opravy,“ tvrdí zdroj.

  Justin by si měl asi začít hledat jinou čtvrť, kde by ho v Los Angeles chtěli. S jeho minulostí to ale půjde těžko, i když Justin má vliv a peníze, takže je jasné, že mu trvání nového bydlení dlouho trvat nebude. 

  ČTI TAKÉ: Neustále pod drobnohledem a žádné oslavy! Liam Payne zavzpomínal, co mu vadilo ve 1D!


  Justin Bieber v nesnázích! Sousedé v Los Angeles nechtějí, aby si vedle nich pronajal luxusní vilu!
  LOVE
  88

  995006

  LOL
  30

  995002

  FAIL
  24

  995004

  WTF
  22

  995003

  SUPER
  19

  995001

  OMG
  17

  995005

  Související