Jaké jsou trendy ve spodním prádle? Sleduj a vyhraj luxusní dárky!

6. prosince 2017 10:00
Člověk by řekl, že na spodním prádle už se toho nedá tolik vymyslet. Ale to by byl omyl. Stejně jako ve „velké módě“, tak i v tom, co nosíme pod oblečením, se každoročně objevují nové styly a trendy, o kterých si dneska něco řekneme.

ČTI TAKÉ: ANI BEYONCE MU NEODPOVÍDALA! CO VŠECHNO PODSTOUPIL ED SHEERAN, ABY SE DOSTAL KE ZPĚVAČCE?

Do krajek

Je vlastně docela překvapivé, kolik mladých dívek neustále sahá po stejných „modelech“ podprsenek nebo kalhotek, a přitom se neustále objevují kousky, které mohou dokonale podtrhnout to, co je na jejich postavách krásné, a naopak schovat, co není tak úplně dokonalé.

Le Chaton

Posledním trendem v modelech spodního prádla je zcela bez diskuze atypické zdobení. A nemusí jít nutně jen o nějaké korálky nebo mašličky, které jsou mimochodem velmi smyslné a především na muže působí velmi erotickým dojmem, ale i takové věci, jako je širší zapínací pás. Pokud je zdobený pěknou krajkou, můžete si totiž klidně vzít nějaké triko s odhalenými zády a pás podprsenky udělá své.

Le Chaton

Velkým hitem je rovněž kombinovaná podprsenka, jejíž základ je hladký, ale je překrytý jemnou krajkou. Ta může dokonce překrývat i celý dekolt, takže pokud si ji vezmete pod sáčko a to necháte zapnuté, bude to vypadat, že na sobě máte krajkovou blůzku. To, co je dnes ve světě módy oblíbenou kombinací, jsou totiž podobné kousky ve spojení s džínami. Je to kombinace smyslná a chtělo by se říct ostrá, protože probouzí smyslné a „ostré“ představy.

LE CHATON

Oblíbené jsou také podprsenky a kalhotky, které mají průsvitné části, většinou tylové. Ty na podprsence drží tvar prsa, a přitom každého muže navnadí, protože má dojem, že vidí daleko víc, než vidí. A co si budeme říkat – muži jsou tvorové vizuální.

LE CHATON

Poptávka je také po tzv. vysutých kosticích. Ty nejsou umístěné jako u běžných podprsenek pod oběma prsy, ale tvoří vlastně V mezi nimi. Má to hned několik výhod. Taková podprsenka je jednak příjemnější na nošení a jednak si s ní můžete dovolit hlubší dekolt, aniž byste spodní prádlo ukazovala.

No a pro romantiky a romantičky jsou tu mašličky a krajky, které někdy mají nejen estetickou funkci, ale také „zakrývací“. Pokud jsou na spodních lemech podprsenky a kalhotek, velmi elegantně tak mohou zakrývat drobné špíčky a dělat tak vaši postavu na první pohled dokonalejší, než třeba je.

LE CHATON

„Ale ať už si, milé dámy, vyberete cokoliv, důležité je hlavně to, abychom se líbily – především samy sobě,“ říká Kateřina Wohlmann Votavová.

S pořadem Do krajek teď můžeš vyhrát poukázku na značkové spodní prádlo do butiku Le Chaton v hodnotě 2000 Kč nebo balíček anglické kosmetiky Grace Cole.

Poukaz do LE CHATON

Poukaz do LE CHATON

Balíček kosmetiky Grace Cole

Soutěžní formulář najdeš zde

Kateřina Votavová

Kdo je Kateřina Wohlmann Votavová?

Do světa profesionálního modelingu vstoupila po finále České Miss v roce 2010. Přede dvěma lety byla časopisem Esquire označena za jednu z 20 nejkrásnějších žen světa. Již více než 10 let se aktivně věnuje poradenství spodního prádla, mmj. ve svém butiku Roosevelt Fashion Store, ale také na TV Óčko v pořadu Do krajek!

Fotí pro významné módní značky, v roce 2014 si zahrála ve filmové komedii Modelky s.r.o. Ráda vaří, sportuje, miluje rock a svoji práci.

DO KRAJEK

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:00 čtvrtek 5. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 12
  LOVE
 • 11
  SUPER
 • 11
  WTF
 • 10
  LOL
 • 10
  OMG
 • 9
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART