Jak vybrat prádlo do společnosti? Sleduj a vyhraj poukázku na luxusní prádlo!

12. prosince 2017 21:56
Vánoční večírky, bály, plesy, maturitní nebo taneční, ale i společenské události. Tam všude je nepsaným zákonem, že máme zviditelnit vše, co je na nás krásné. Ať už jsou to dlouhé nohy, úzké boky nebo dekolt.

ČTI TAKÉ: HVĚZDA MUSICAL.LY JACOB SARTORIUS Z USA VYSTOUPÍ POPRVÉ V PRAZE!

Iva Kubelková v pořadu Do krajek

Každá z nás nosí ráda něco jiného. Některé dlouhé splývavé šaty, některé s rozparkem až k boku, některé mají dekolt zakrytý, některé jej naopak rády ukazují. A jiné ženy zase dají přednost kalhotovému kostýmu. To, co ale všechny večerní úbory spojuje je, že každý z nich prozradí okamžitě a bez skrupulí, když pod nimi na sobě budete mít něco, co vám tak úplně nesedne. Možná se vám bude zdát, že to opakujeme stále, ale to jen proto, že většina žen stále opakuje tu stejnou chybu – podmínkou pohodlného a dobře padnoucího spodního prádla je jeho správná velikost. 

A osmdesát procent žen bohužel jeden v módu, kdy si kupuje nějakou velikost, na tu jsou zvyklé a i když se pak ve spodním prádle necítí dobře, tak na tom nic nemění. Tak si schválně udělejte test. Zajděte na poradnu Astratex, vyplňte tam své míry a uvidíte, jestli nosíte správnou velikost nebo ne.

Do krajek

Takže co pod večerní róby? Pod šaty jsou nejvhodnější podprsenky, kterým se říká multifunkční. To jsou takové ty, s jejichž ramínky si můžete dělat, co chcete. Tedy buď je mít klasicky, odepnout je nebo je překřížit. Tak se vyhnete tomu, že si budete muset pořizovat ke každým šatům jinou podprsenku (i když proč ne, že?). Pod šaty bez ramínek ramínka odepnete. Nebo třeba jen jedno, protože jedno ramínko může udělat u pánské části společnosti s jejich představivostí hotové divy. Pokud byste chtěly vyzkoušet něco jiného, můžete si vybrat samodržící podprsenky.

Do krajek

Jestli chcete podprsenku přiznat a nebojíte se zaprovokovat tím, že jí bude část vykukovat, tak mohu jednoznačně doporučit nevyztuženou krajkovou podprsenku Jeane Black, kterou možná znáte z reklamy s Ivou Kubelkovou. Košíčky jsou z vyšívané krajky, přičemž horní část je z jemného tylu, který drží tvar prsa, a má zvýrazňující pásky (tzv. strappy).

Do krajek

Vyberete-li si krajku decentní nebo výraznou, to je vlastně jen na vás a na šatech, které budete mít na sobě. Protože decentní šaty si prostě žádají decentní prádlo, ty vyzývavější snesou vyzývavější prádlo.

Kromě střihu podprsenky je ovšem důležitá i její barevnost (a kalhotek taky, samozřejmě). Když budete mít prádlo tělové barvy, nemůžete tím nic zkazit. Nicméně čím tmavší šaty na sobě budete mít, tím tmavší prádlo byste měla volit.

„Ale ať už si, milé dámy, vyberete cokoliv, důležité je hlavně to, abychom se líbily – především samy sobě,“ říká Kateřina Wohlmann Votavová.

Chcete vyhrát poukázku na značkové spodní prádlo Astratex v hodnotě 1500 Kč nebo balíček luxusní anglické kosmetiky Grace Cole nebo doplněk stravy Donna Hair Forte? Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku!

Vyhraj poukázku na nákup prádla Astratex

Dárková sada Grace Cole Bezový květ, Cassis a citronový květ, 5-dílná

doplněk stravy DonnaHAIR® Forte

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDEŠ ZDE.

Kateřina Votavová
DO KRAJEK

Kateřina Wohlmann Votavová:

Do světa profesionálního modelingu vstoupila po finále České Miss v roce 2010. Přede dvěma lety byla časopisem Esquire označena za jednu z 20 nejkrásnějších žen světa. Již více než 10 let se aktivně věnuje poradenství spodního prádla, mmj. ve svém butiku Roosevelt Fashion Store, ale také na TV Óčko v pořadu Do krajek!

Fotí pro významné módní značky, v roce 2014 si zahrála ve filmové komedii Modelky s.r.o. Ráda vaří, sportuje, miluje rock a svoji práci.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:56 středa 11. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 16
  LOL
 • 15
  OMG
 • 15
  LOVE
 • 14
  WTF
 • 13
  FAIL
 • 12
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART