EXKLUZIVNĚ! SOUTĚŽ O SETKÁNÍ S JACOBEM SARTORIUSEM, HVĚZDOU MUSICAL.LY

18. března 2018 19:46
Jacob Sartorius se poprvé chystá do České republiky a ty můžeš být u toho! Soutěž o lístky na koncert pro tebe a doprovod, exkluzivní merch a dokonce i osobní setkání s Jacobem Sartoriusem, tzv. meet & greet!

ČTI TAKÉ: TOP 7 ZAJÍMAVOSTÍ O JACOBOVI SARTORIUSOVI! ČEHO SE NEJVÍC BOJÍ A KDO SE MU LÍBÍ?

Jacob Sartorius

SOUTĚŽ UKONČENA! Meet and greet s Jacobem vyhrála Andrea P. / Olomouc. Gratulujeme!

Jacob Sartorius se poprvé chystá do České republiky. Teprve patnáctiletý zpěvák, který se proslavil díky videím na sociálních sítích a který je označován za nového Justina Biebera, vystoupí v Praze! Kdy a kde Jacob vystoupí? 7. dubna 2018 v Paláci Akropolis! Vstupenky za 595 Kč jsou v prodeji od prosince na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

VIDEO: Jacob Sartorius - Chapstick (Official Music Video)

Cesta k úspěchu Jacoba Sartoria je v mnohém podobná příběhu Justina Biebera. Nejen proto se o něm často mluví jako o jeho mladém nástupci. Jacobovi je 15 let a už má za sebou koncertování po světě a slušně rozjetou pěveckou kariéru.

Už jako malý objevil zálibu v divadle a vlohy pro vystupování, což pro něj ovšem na americké škole znamenalo časté šikanování od spolužáků. Útěk začal hledat na sociálních sítích.

VIDEO: Jacob Sartorius Best Musical.ly Compilation - Lastest Musical.lys:

Poprvé se mu pozornosti dostalo, když na sociální síť Vine nahrál video proti šikaně. Později začal na Musical.ly nahrávat vtipná, několikasekundová lipsyncová představení, která se okamžitě zalíbila několika tisícům lidí.

Netrvalo dlouho a Jacobův kanál získal více než 14 milionů sledujících. V roce 2017 odebírají jeho YouTube videa téměř 3 miliony lidí, jeho Instagram čítá více než 8,5 milionu followerů a na Musical.ly má více než 16 milionů fanoušků.

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDEŠ POD ČLÁNKEM TADY!

tickets & vip upgrades available now at jacobsartorius.com/tour 

Příspěvek sdílený J (@jacobsartorius),

Millie Bobby Brown / Jacob Sartorius

Jacob Sartorius

Jacob Sartorius

Jacob Sartorius

Jacob Sartorius

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:46 pondělí 16. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • 37
  LOVE
 • 22
  OMG
 • 12
  WTF
 • 11
  SUPER
 • 10
  LOL
 • 9
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART