Cinema geek: Top 5 filmů plných erotiky! To si s rodičema nepustíš!

9. února 2018 8:00
Svět filmů v podání Martina Donáta, to je CINEMA geek! Novinky, reportáže, recenze a mnohé další rubriky. Ať už jsou filmy váš život a nebo si pouze občasně užíváte v kinech ty největší velkofilmy, tak zde najdete co hledáte - s nadhledem, humorem a hlavně výstižně. Sleduj v sobotu v 16:00 a 18:00 a v neděli v 15:00!

ČTI TAKÉ: Cinema geek: Top 3 filmy s Chrisem Hemswortem! Hlasuj, kde je největší sympaťák!

Magic Mike XXL

CINEMA geek - TOP 5 filmů se sexuálním podtextem  doporučuje Martin Donát - český Youtuber, filmař a moderátor pořadu Cinema geek na TV ÓČKO. 

Šťastné a Veselé!

Příspěvek sdílený Martin Donát (@martindonatcz),

Sexuálně explicitní, mrazivě násilné či obecně bizarní filmy nepatří mezi ty nejvhodnější, na které by ses díval společně s rodiči. Typicky provařeným příkladem je série 50 odstínů, jejíž sledování v přítomnosti rodičů může být značně... nepohodlné. Jakých dalších pět filmů patří mezi obdobně, či dokonce ještě více nevhodné?

via GIPHY

Cinema Geek: Top 5 bizarních a sexuálních filmů: 

5. místo – Bez kalhot

Film v původním znění nazvaný Magic Mike, pojednávající o překvapivě dramatickém životě profesionálního striptéra, který to v životě nemá jednoduché. Už z principu, že jde o film, kde je v hlavní roli striptease tanečník a mnohé scény jsou záznamem vystoupení skupiny v rámci, které vystupuje, tak je jasné, že na tohle se s rodiči nepodíváš.

4. místo – Borat

Kultovní příběh Kazacha, který jakožto kulturní velvyslanec objevuje Ameriku. Z hlediska humoru se Sascha Baron Cohen nebojí jakkoli nevhodných a bizarních prasáren, takže spíše než o sexuální dusno tu jde o čiré bizarní trapno v rámci kterého by ses před rodiči bál zasmát. Zvrácená erotika je pak v legendární „wrestling scéně“: 

via GIPHY

3. místo – Prci, prci, prcičky

Kultovní sexuálně rozverná komedie, kterou si užije jakákoli generace s dostatečným smyslem pro humor. Problém ale nastane, když se tento ilm pokusí sledovat více generací pohromadě.

2. místo – Americké psycho

Pokud jsou tví rodiče filmoví labužníci, tak bych tento film s nimi v klidu prubnul. Hlavní je se nebát znepokojujícně násilně postavy Patricka Batemana, kterého zde geniálně hraje Christian Bale jakožto bohéma s choutkami nejen po nesvázaném sexu, ale i řádně krvavým násilnostem.

1. místo – Mechanický pomeranč

Geniální dílo Stanleyho Kubricka s neopakovatelnou atmosférou, které je obsahově od první do poslední minuty zvrácené a morálně pokřivené. Nic tu navíc nepřichází s hrdinskou fanfárou. Veškeré násilné, sexuální a jinak znepokojující výjevy se zde objevují a mizí naprosto bez varování.

ČTI TAKÉ: Co umělého má na sobě A.N.D.U.L.A? Prozradí to v #UKAZPROFIL!

ČTI TAKÉ: Taylor Swift a její kočka trénují na turné! Fotka Olivie je Insta hitem!

Který film je podle tebe ten nejlepší?
Bez kalhot
Bez kalhot
444
Prci, prci, prcičky
Prci, prci, prcičky
159
Mechanický pomeranč
Mechanický pomeranč
155
Americké psycho
Americké psycho
145
Borat
Borat
126

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:00 sobota 9. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 34
  LOVE
 • 18
  WTF
 • 17
  SUPER
 • 15
  LOL
 • 15
  OMG
 • 14
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART