Jablko nepadá daleko od stromu! 12 dětí, které šlapou na paty slavným rodičům!

21. března 2023 14:31
Liv Tyler, Miley Cyrus, Kaia Gerber. Co mají tyto krásky společného? Mají slavné rodiče, ale oni jim, co se úspěchu týče, hodně šlapou na paty.
1/13

Když jste herec, modelka nebo zpěvák a máte děti, je těžké přesvědčit je o tom, aby se věnovali jinému povolání než vy. Těchto 12 rodičů by o tom mohlo vyprávět, protože jejich děti se věnují stejnému nebo hodně podobnému povolání jako oni sami. A ještě k tomu jejich slávu už překonali nebo hodně brzo překonají.

Miley Cyrus s rodiči

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:31 středa 19. července 2023. Anketa je uzavřena.

 • 15
  LOVE
 • 13
  SUPER
 • 13
  LOL
 • 13
  OMG
 • 11
  WTF
 • 11
  FAIL
Foto

N34e29l68s77o21n T86u42c58k85e72r

Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde svědčím, že mě matka představila Babě Ogbogo, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti, a můžeme mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co udělala to potřebné. Nyní jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří tam čelí vztahovým a manželským obtížím, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přerušil jsem jeho kontakt zde, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu dostal přes jeho číslo WhatsApp. +2349020168697

Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART