Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Cinema geek: Top 3 filmy s Chrisem Hemswortem! Hlasuj, kde je největší sympaťák!

  30. října 2017 13:12
  Svět filmů v podání Martina Donáta, to je CINEMA geek! Novinky, reportáže, recenze a mnohé další rubriky. Ať už jsou filmy váš život a nebo si pouze občasně užíváte v kinech ty největší velkofilmy, tak zde najdete co hledáte - s nadhledem, humorem a hlavně výstižně. Sleduj v sobotu v 16:00 a 18:00 a v neděli v 15:00!

  ČTI TAKÉ: Roztomilá buldočka Chloe se 188 tisíci sledovateli na Instagramu zemřela v pouhých čtyřech letech!

  Chris Hemswort  CINEMA geek - TOP 3 filmy s Chrisem Hemswortem doporučuje Martin Donát - český Youtuber, filmař a moderátor pořadu Cinema geek na TV ÓČKO.  Jaká superhrdinka je dle tebe nej? Mých Top 5 superhrdinek uvidíš tenhle víkend v CINEMA geeku na @ockotv !

  Příspěvek sdílený Martin Donát (@martindonatcz),  Chris Hemswort je prostě sympaťák. Ať se objeví v jakémkoliv filmu, prozáří ho svým typickým australským charismatem.

  3. místo – Thor

  Chris je díky svému vzhledu dokonalým představitelem Marvelovského superhrdiny. Hraje hlavní roli Thóra, syna vikinského Boha Odina. Svou silou se vyrovná Hulkovi a svou krásou uloví srdce jakékoliv ženy.


  via GIPHY  2. místo - Star Trek

  Zde se herec objevil pouze na chvíli. Ztvárnil dojemnou George Kirka, který se musel obětovat pro přežití své podsádky a pro svého syna Kirka. Do této role by se měl herec vrátit ve čtvrtém pokračování úspěšného filmu. Toho bychom se měli dočkat v roce 2019.  1. místo – Rivalové

  Rozhodně je to nejlepší film, ve kterém se Chris objevil. Film milují kritiky i fanoušci. V příběhu jde o skutečnou rivalitu legendárních řidičů Formule 1 Jamese Hunta a Nickiho Laudy. Chris zde hraje namyšleného playboye Hunta, který kontrastuje s profesionálním Laudou.


  ČTI TAKÉ: Herec Uriah Shelton z 13 Reasons Why brutálně zmlátil bývalou přítelkyni! Co přesně se stalo?


  via GIPHY  Ve kterým filmu je podle tebe Chris Hemswort největší sympaťák?


  Související