Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Český GBOB má vítěze! The Atavists richtung Berlin!

  14. prosince 2015 17:57
  Směs špinavých kytar a osobitého vokálního projevu frontmana Adama Krofiana dostala kapelu The Atavists do Berlína na světové finále soutěže GBOB. Rozhodla tak porota na českém finálovém večeru v neděli těsně před půlnocí.

  Byla to stage La Locy, která obsáhla to nejlepší z nejlepšího, co se v české kotlině za poslední rok urodilo.

   

  „V hlavě mám geniální desku Berlin od Lou Reeda a nevěřím tomu, že tam skutečně budeme hrát,“ reagoval bezprostředně Krofian. The Atavists otevřeli třetí ročník soutěže, z pardubického lokálního kola odjeli jako vítězové a teď dokázali, že mají mezinárodní přesah, sílu a temperament, které umí vtáhnout publikum i přesvědčit porotu.
  Profil vítězné kapely Atavists jetady 

  Tak se stalo, že přeskočili našlapanou rockovou partu John Wolfhooker, která se do finále dostala jako divoká karta a nakonec tedy skončila na druhém místě.

  Stříbrné John Wolfhooker najdeš: tady.

   

  Bronz brala kapela Noire Volters za energický projev a neotřelý přístup. Že jsou kluci vtipálci se budete moci sami přesvědčit 3.1. v novoročním vydání pořadu Drive, během rozhovoru dojde i na úplné svlékání jednoho ze členů kapely před naší moderátorkou Anetou.

   

  Songy Noire Volters si můžeš poslechnout: tady.

   

  „Soutěž byla doslova našim prvním krokem do světa. Každý, kdo cítí, že má jeho muzika co říci venku, by se jí měl zúčastnit,“ říká zpěvák a kytarista Stroy, finalista druhého ročníku soutěže Michal Skořepa. Jak dopadnou v Berlíně The Atavists se dozvíme na jaře příští rok.

   

  Porotci Wohnouti a Majkláč a song Like it or not od Michala Skořepy, který vznikl v LA:

     Související