Zveme vás na High Jump! Představí se zásadní jména rapu ale i přední djs

10. července 2023 13:14
V termínu 4. a 5. srpna se v lomu v Hřiměždicích uskuteční další pokračování legendární akce High Jump. Skoky do vody z více než 20 metrů, spousta doprovodného programu v okolí žulového lomu, hudební afterparty na několika podiích.

High Jump 2023

Akce High Jump je výjimečná svou unikátní atmosférou, kterou navozuje prostředí zatopeného lomu a jeho okolí. Účast na akci opět potvrdily špičky extrémního skokanského sportu a na návštěvníky tak čeká podívaná na skokany z několika zemí z celého světa. Kromě skoků do vody bude připravena exhibice dalších adrenalinových sportů.

Tradiční součástí je hudební program. I letos se na několika hudebních stageích představí známá jména tuzemské i zahraniční hudební scény. V první vlně byly představeny především rapové a hip hopové části programu. Jedna stage bude věnována výhradně těmto stylům. Své koncerty na nich představí zástupci současné a nastupující vlny, ale také legendy hip hopu, které vyšlapávaly cestu v dobách tvorby scény tohoto žánru.

High Jump 2023

Další hudební zónou bude Desperados Dance Stage. Tu po oba dny obsadí přední DJs současné scény taneční hudby. Návštěvníci se mohou těšit na jména jako dj Roxtar, duo Matamar, dj Tokátko, spojení saxofonu a djingu v podání Saxofrancise, na dje Tigiho, Joshua Sovu, spojení trubky a afrohouse v podání DJ VIIITa nebo stálici na High Jumpu dje Frikiho.

Tak doražte!

High Jump 2023

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:14 úterý 7. listopadu 2023. Anketa je uzavřena.

 • 11
  LOVE
 • 10
  SUPER
 • 10
  LOL
 • 10
  FAIL
 • 10
  OMG
 • 9
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART