Ibiza Beat Camp: vylepšete své DJ skills a zahrajte si na Ibize!

28. června 2023 19:37
Jste připraveni se ponořit do fascinujícího světa DJingu na Ibize, ostrově slunce, moře a nekonečné party? Vyražte na Ibiza Beat Camp 25. - 29. září 2023!

Ibiza Beat Camp

Zahrát si na party proslulém ostrově Ibiza je snem snad každého DJe. Vystupují zde totiž ty největší světové hvězdy. Představte si, že jste na některém ze slavných tanečních scén světa. Slunce zapadá a vy na pódiu, za mixážním pultem: absolutní radost, kterou můžete zažít díky Ibiza Blau Music school.

Tato mezinárodní škola digitalní hudební produkce a DJingu spolupracuje s Baleárskou vládou a Asociací Ocio de Ibiza (zahrnující všechny hlavní kluby a hotely na Ibize). Nachází se v centru ostrova Ibiza s učebnami vybavenými nejnovější technologií. Tým kvalifikovaných profesorů poskytuje vyučovaní v různých jazycích a speciálně o české a slovenské zájemce se jako lektoři bude starat domácí profi producentka Blanka Nova a DJka Queen B, které můžete pravidelně vídat na předních akcích u nás i v zahraničí.

Ibiza Beat Camp

Studenti budou každý den ve škole absolvovat čtyřhodinový intenzivní kurz a to od 25. - 29. září. Ubytují se ve vile, kde zůstanou o 2 dny déle, tedy 6 nocí.V tomto týdnu se budete moct také stát součástí natáčení finále Desperados DJNO.1 a poslechnout si i sety našich finalistů na střeše Hotelu Hardrock.

Pro více informací využijte formuláře zde: Ibiza Beat Camp

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:37 čtvrtek 26. října 2023. Anketa je uzavřena.

 • 11
  SUPER
 • 11
  LOVE
 • 8
  FAIL
 • 8
  OMG
 • 7
  LOL
 • 7
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART