Známe to z plátna kin! Top 10 filmových hitů!

20. prosince 2019 16:42
Frozen, Zrodila se hvězda, Aladin. Písničky z těchto snímků známe všichni velmi dobře. A co vy? Připomeňte si je v neděli v 17.30.

1. místo - Počkejte si na vysílání!

2. místo - Počkejte si na vysílání!

3. místo - Počkejte si na vysílání!

Panic! At The Disco

4. místo - Bebe Rexha - You Can’t Stop The Girl

Americká zpěvačka Bebe Rexha se letos vyznamenala skladbou You Can´t Stop The Girl, která zazněla ve filmu Zloba: Královna všeho zlého. Zda zázařila herečka Angelina Jolie.

5. místo - Twenty One Pilots - Heathens

Film Sebevražedný oddíl se nesetkal s moc dobrými kritikami. Na soundtrack se objevila kapela Twenty One Pilots, která se příští rok ukáze i na festivalu Colours of Ostrava.

6. místo - Lady Gaga & Bradley Cooper - Shallow

Jeden z nejúspěšnějších filmů loňského roku je snímek Zrodila se hvězda, kde zazářila zpěvačka Lady Gaga. Vysloužila si třeba nominaci na Oscara.

7. místo - Anne-Marie & James Arthur - Rewrite The Stars

Jeden z největších filmových hitů je i ten v podání Anne-Marie a Jamese Arthura. Píseň Rewrite The Stars se objevila ve filmu Největší showman a ujali se jí Zac Efron a Zendaya.

8. místo - Kygo & Rita Ora - Carry On

Kdo by neznal Pikachua z Pokémonů? Letos se dočkal i svého prvního filmu, kde žlutého maňáska namluvil Ryan Reynolds. A písničky Carry On se ujali Kygo & Rita Ora.

9. místo - ZAYN & Zhavia Ward - A Whole New World (End Title)

Bývalý člen One Direction se spolupracím nebrání. Pro film Aladin se spojil s americkou zpěvačkou Zhavia Ward. Pro film Padesát odstínů temnoty to byla zase Taylor Swift. My si ale připomínáme první zmiňovanou píseň.

10. místo - The Black Eyed Peas & J Balvin - RITMO

Příští rok se na filmová plátna vrací filmový hit Mizerové. Tentokrát to budou Mizerové navždy. V tom se objeví i singl RITMO od The Black Eyed Peas a J Balvin.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:42 sobota 18. dubna 2020. Anketa je uzavřena.

 • 22
  SUPER
 • 22
  LOVE
 • 19
  LOL
 • 19
  WTF
 • 16
  OMG
 • 15
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART