Kdo vládl na českém Youtube? Top 10 videoklipů, kteří nás bavili nejvíce!

10. ledna 2020 12:55
Koho v loňském roce sledovali Češi na Youtube úplně nejvíc? Dozvíte se v neděli v 17.30 v TOP 10.

1. místo - Počkejte si na vysílání!

2. místo - Počkejte si na vysílání!

3. místo - Počkejte si na vysílání!

Billie Eilish

4. místo - Berenika Kohoutová - Dělám stojky

Berenika Kohoutová je známá hlavně jako herečka a taky trochu rebelka, která si dělá, co chce. To jasně ukazuje i na své hudební tvorbě. Hit Dělám stojky je z desky Holka roku, kterou produkoval Jiří Burian.

5. místo - Ewa Farna - Ta o nás

Když se Ewa Farna vdala, veřejnost o tom neměla ani potuchy. Sympatická zpěvačka o tom nikomu vědět nedala a svatební den si užila v soukromí. A když se rozhodla, že oznámí, že čeká potomka, rozhodla se pro originální způsob. S manželem Martinem Chobotem natočila videoklip k písni Ta o nás, kde se s touto radostnou novinkou podělila.

6. místo - Billie Eilish - Bad Guy

Jestli se dá o někom říct, že mu patřil rok 2019, je to rozhodně Billie Eilish. Tahle osmnáctiletá princezna dobývá svět a podařilo se jí to i u nás. V srpnu tu měla naprosto vyprodaný koncert a je jisté, že se k nám zase brzy vrátí.

7. místo - Renne Dang - Kytky z pumpy

Renne Dang je mladý rapper, který zažívá v posledních letech opravdu velký úspěch. Renne Dang je jedním z mladých interpretů, kteří dobývají svět.

8. místo - Calvin Harris, Rag´n´Bone Man - Giant

Do žebříčku nejsledovanějších videí na českém Youtube se kromě mladých talentů dostali i stálice. Jedním z nich je spojení Calvina Harrise a Rag´n´Bone Mana, kteří se mají na kontě jednu z největších hitů.

9. místo - Shawn Mendes a Camilla Cabello - Seňorita

Tihle dva měli opravdu skvělý rok 2019. Nejenže za svůj hit Seňorita posbírali spoustu cen, ale navíc se Shawn Mendes a Camila Cabello dali dohromady a tvoří jeden z nejkrásnějších párů současnosti. Tak snad jim to vydrží i následujících 12 měsíců.

10. místo - Imagine Dragons - Bad Liar

Zatímco na ÓČKU se Imagine Dragons umístili těsně pod vrcholem na druhém místě, na českém Youtube se dostali až na konec první desítky. To ale dokazuje, jak moc je tahle americká parta populární.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:55 sobota 9. května 2020. Anketa je uzavřena.

 • 26
  LOVE
 • 21
  LOL
 • 21
  FAIL
 • 20
  WTF
 • 19
  SUPER
 • 17
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART