Nominace na ceny Grammy odtajněny! Zcela je ovládli dva slavní rappeři!

10. prosince 2018 9:06
Už 10. února se chystá předávání cen Grammy. Organizátoři právě odtajnili všechny nominované.

Kendrick Lamar

Každý rok všichni s natěšením očekávají zveřejnění nominací na všechny možné hudební a filmové ceny. A nyní jsou venku nominace na hudební ceny Grammy. Ty s osmi nominacemi ovládl raper Kendrik Lamar. Cenný gramofónek může získat mimo jiné i v kategoriích nejlepší album či nejlepší píseň roku. 

Na paty mu se sedmi nominacemi šlape další raper, Drake. I ten může cenu získat v kategorii nejlepší nahrávka roku, kde mu konkuruje i Lady Gaga, Post Malone, Cardi B a další. V prestižní kategorii nejlepší album roku se kromě Drake, může stát vítězem Cardi B, Post Malone, zpěvačky  Brandi Carlile nebo Janelle Monáe. 

Drake

Objevem roku se může stát Dua Lipa, Bebe Rexha,  Luke Combs, Greta Van Fleet, H.E.R či  Margo Price. Ceny Grammy se předávají ve více než 80 kategoriích, ocenění je předávané v různých odvětvích hudby, včetně té vážné. 

Poprvé v historii se letos organizátoři rozhodli, že kvůli větší pestrosti budou nominace ve čtyřech hlavních kategorií obsahovat hned osm nominovaných místo původních pěti. Předávání cen se uskuteční 10. února v Los Angeles. 

ČTĚTE TAKÉ:  KVÍZ ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ! NECHTE SE OČAROVAT KLOBOUČNÍKEM V NOVÉM KVÍZU!

Kendrick Lamar, SZA - All The Stars

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:06 úterý 9. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 37
  FAIL
 • 26
  WTF
 • 26
  LOVE
 • 24
  SUPER
 • 22
  LOL
 • 22
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART