Zdědil hudební geny? Co říká o muzice syn Chestera Benningtona Jaime?

21. srpna 2017 15:40
Syn Chestera Benningtona má hudební geny jako jeho táta. Shlédl se ve vážné hudbě!

ČTI TAKÉ: Herečka z Hunger Games se skoro nahá objevila na fotkách v časopisu Vogue!

Chesterova rodina.

Vdova po Chestereovi Benningtonovi nedávno sdílela kousek skladby, kterou vytvořil její nejstarší syn Jaime. „Náš syn je stejně talentovaný jako jeho otec,“ svěřila se Talinda, se kterou se frontman Linkin Park oženil v roce 2006. Talinda měla s Chesterem ještě syna Taylera a dvojčata Lilly a Lila. Fanoušci hned zasypali Jaimeho pochvalou.

„Na klavír hraje opravdu krásně a vyzařuje z něj spousta pocitů. Je velmi talentovaný,“ napsal fanoušek. Příspěvek byl na Jaimův profil nahrán několik dní před Chesterovou sebevraždou, kterou spáchal v červenci po své bitvě s depresemi. Jeho smrt šokovala celý svět, ale především jeho nejbližší rodinu.

via GIPHY

Jeho žena Talinda, která teď příspěvek syna sdílela vydala týden po smrti manžela dojemné prohlášení. Otřesen musel být i talentovaný syn, který se nechal inspirovat jedním z nejtalentovanějších skladatelů 20. století Dmitrije Šostakoviče.

„Rozhodl jsem se posadit se za klavír a hrát to, jaké pocity ve mně hudba vyvolává. Rozhodl jsem se psát hudbu, která se mi líbí. Přinutil jsem se odklonit se od předsudků, které jsem měl,“ napsal Jaime. Je skvělé, že Chester své děti vedl k hudbě a že má tak talentované pokračovatele, jako je jeho syn!

Linkin Park - Taking To Myself

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:40 úterý 19. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 38
  LOVE
 • 13
  SUPER
 • 10
  WTF
 • 9
  FAIL
 • 9
  OMG
 • 8
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART