Youtuberka Courtney Elizabeth má rakovinu! Jak s ní bojuje?

28. června 2017 15:59
Tohle je pro fanoušky youtube scény opravdu velký šok. Blogerku Courtney Elizabeth můžete znát díky jejím blogům o kosmetice na jejím Youtube kanálu Courtelizz1, na kterém má více než 100 000 odběratelů.

ČTI TAKÉ: FATTY PILLOW A SÁRA SE ROZEŠLI. PROŽÍVÁTE EMOCIONÁLNÍ SMRŠŤ SPOLU S NIMI?

Courtney

Youtuberka Courtney Elizabeth má rakovinu.

Její poslední video bylo ale jiné. Courtney na něm nemluvila o kosmetice a nebyla ani nalíčená. Mluvila snad o nejtěžším tématu. Lékaři jí po odstranění nádoru na mozku přesvědčovali, že není zhoubný. Bohužel se to ukázalo jako lež a Courtney má rakovinu mozku třetího stupně.

This romper from @fashionnova is just too cute! Use code XOCOURTW for $$ off! #fashionnova

Příspěvek sdílený C O U R T N E Y.  (@courtelizz1),
„Slíbila jsem si, že ve videu nebudu plakat,“ svěřila se youtuberka, přesto se není čemu divit, když má často slzy na krajíčku. „Jsem ve třetí fázi ze čtyř, ale lékaři mi řekli, že mám velkou šanci se uzdravit.

Teď půjdu na šest týdnů na chemoterapii a po ní a po radiaci bych měla být zdravá. Musím chodit každý měsíc na vyšetření, aby zjistili, zda je všechno v pořádku,“ svěřila se Courtney.

„Chci dál dělat videa a co nejvíce blogovat, ale bude to asi hodně těžké,“ pokračovala youtuberka. My jí držíme palce a posílám spoustu pozitivní energie, kterou teď určitě bude velmi potřebovat.

I Have Grade 3 Cancer

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:59 čtvrtek 26. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 18
  FAIL
 • 12
  OMG
 • 10
  SUPER
 • 9
  LOL
 • 8
  LOVE
 • 7
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART