Youtuber může jít kvůli svému pranku za mříže! Co udělal?

24. dubna 2018 20:56
Youtuberovi jménem Kanghua Ren, který vystupuje pod přezdívkou ReSet, hrozí dva měsíce ve vězení za kanadský žert, který provedl jednomu bezdomovci...

ČTI TAKÉ: DALŠÍ BLÁZNIVÁ CHALLENGE A NOVÝ HIT INTERNETU! TANCUJ JAKO MIMOZEMŠŤAN!

Youtuber si může za svůj prank jít posedět do chládku

Bývalý Číňan nyní žijící v Barceloně se nechal natočit přitom, jak ze sušenek Oreo vybírá náplň, nahrazuje ji zubní pastou a následně je bezdomovci podává spolu s dvaceti eurovou bankovkou.

„Možná jsem šel trochu přes čáru, ale má to svoje pozitivum: Díky tomuhle si ten chlap vyčistí zuby. Určitě si je nečistil od té doby, co je chudý,“ píše Kanghua v popisu původního videa, které představil více než milionu svých příznivců. Podarovanému bezdomovci se však ihned poté udělalo špatně, zvracel a podle všeho se prý „bál o svůj život“.

ZÁBAVNÝ KVÍZ! 30 HLÁŠEK Z FILMŮ! POZNÁŠ, ODKUD KTERÁ POCHÁZÍ?

Kanguha se k němu údajně poté vrátil a nabídl mu peníze, aby o této záležitosti mlčel a on si tak mohl „očistit své jméno“. „Lidé přehánějí kvůli vtípku na žebrákovi, ale normálního člověka by se nezastali,“ tvrdí v dalším svém příspěvku. 

I tak mu byla naúčtována pokuta zhruba 36 000 dolarů a dva roky ve vězení za „zločin proti morální integritě“ a obě videa byla odstraněna.

via GIPHY

KVÍZ HARRY POTTER A JEHO KOUZLA! DEJ SI NAŠICH DVACET OTÁZEK!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:56 středa 22. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 30
  WTF
 • 13
  LOL
 • 11
  SUPER
 • 11
  OMG
 • 10
  FAIL
 • 10
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART