Velký rozhovor se Selenou! Vše, co tě kdy zajímalo, je zodpovězeno!

9. února 2018 18:14
Existuje otázka, kterou bys chtěla položit Seleně Gomez? Určitě ano. Té role se tentokrát zhostila herečka Katherine Langford, známá ze seriálu 13 Reasons Why a my pro tebe máme exkluzivní rozhovor s krásnou Selenou.

ČTI TAKÉ: Cole Sprouse z Riverdale si zahraje v romantickém filmu o krutém osudu

Selena Gomez

Katherine Langford: Stala jsi se slavnou, když jsi byla ještě hodně mladá. Existuje nějaká věc, o které si myslíš, že jsi díky slávě přišla?

Selena Gomez: Strávila jsem hodně času přemýšlením nad tím, jaký mohl být můj život, kdybych nebyla slavná. Teď to zkrátka beru, že se to tak stalo. Jsem za to vděčná. Nikdy jsem nechtěla být taková, že bych si řekla: „Přála bych si, aby byl můj život jiný.“ Jsem v bodě, kdy znám hodnotu svého soukromí a chápu, jak tenhle systém funguje. Jakmile jsem si to uvědomila a přijala to, spadl mi ohromný kámen ze srdce. Vidím to jakou malou oběť toho, jaký život teď můžu žít.

Selena Gomez

Tohle je časopis o módě. Máš raději batohy nebo kabelky?

Mám oboje ráda. Když jsem byla mladší, nosila jsem batohy a byla jsem neskutečně nadšená, když jsem dostala ten od Betsy Johnson. Přišel mi mnohem vzrušující než ostatní oblečení

Jaký byl tvůj první značkový kousek?

Taška na notebook od Louis Vuitton. Vzpomínám si, že jsem byla tak nadšená, že jsem vypadala jako malá podnikatelka, protože jsem v něm potřebovala nosit všechny ty důležité věci, jako lesk na rty či notebook.

Selena Gomez

Jak bys popsala svůj styl?

Neformální. I když nepracuji, vypadám, že jsem pořád v práci (smích).

Jsi královnou Instagramu. Popiš, jaký je rozdíl mezi veřejnou a soukromou Selenou?

Mám s Instagramem velmi složitý vztah. Píše mi tolik lidí, kteří si myslí, že když mi řeknou svůj příběh, tak já jim pomůžu. Ale často tyto příběhy nejsou ani pravdivé. Znepokojuje mě, jak moc dneska na tomto sociálním médiu záleží, je to neuvěřitelná platforma. Ale v mnoha ohledech se za ní snaží skrýt spousta mladých lidí, včetně mě. Je to jeden z mých nejsložitějších a nejtěžších vztahů.

Selena Gomez

Jak vypadá tvoje typická sobotní noc?

To je vždy různé. Pokud mám chuť, trávím ho se svou sestrou Gracii. Je mnohem zralejší než já. Pokud si chci povídat se svými přáteli, opravdu nechodím někam hodně do společnosti. Ráda chodím do příjemných restauracích. Miluji tanec a občas si říkám, že vypadám jako blázen.

FILMOVÝ KVÍZ: 50 odstínů svobody! Co víš o panu Greyovi a Anastasii?

Jak důležité je pro tebe tví mexičtí předci?

Extrémně. Každý den se dívám do zrcadla a říkám si, že bych v sobě chtěla mít více Mexika. Nikdy nezapomenu na svou první televizní show, když mi bylo 15 nebo 16. Každý pátek dělali živé show a byla tam matka, která měla čtyři děti a všechny měly latinsko-americké předky. Její děti byli nadšené, ale ona měla v očí slzy. Přišla za mnou a objala mne, tak se jí ptám, co se stalo. „Je neskutečné, že moje dcery vidí, jak někdo, kdo má latinsko-americké předky, může dosáhnout svých cílů. Když nejsi blondýnka s modrýma očima.“ Věděla jsem, co tím myslí.

Když jsem byla mladší, milovala jsem Hilary Duff, chtěla jsem mít modré oči jako ona. Většinu času se snažím oddělit kariéru od svého soukromí a mé kultury, protože nechci, aby mě lidé soudili podle vzhledu, když nemají ponětí o tom, kdo jsem. Jsem na to nesmírně hrdá. Jen se teď musím naučit španělsky (smích).

Selena Gomez

Co si myslíš, že odlišuje naši generaci před tou minulou?

Především svoboda vyjádřit sebe samu a být tím čím jsme. Díky Internetu, bez ohledu na to, kdo jste, víte, že nejste sami. Někteří lidé jsou vydešení, tím kým jsou, ale nyní mohou žít všichni spolu bez bolesti a bez skrytých tajemství. Myslím, že tajemství lidi zabíjí. Pokoušíte se skrýt za někoho kým nejste, možná kvůli své rodině, možná kvůli sobě a myslíte si, že je to špatné, tím kým jste.

Je skvělé vědět, že naše generace tyto hranice posouvá a povzbuzuje ostatní, aby byli tím, kým jsou. Máme pocit svobody, kterou minulé generace mít nemohly.

Selena Gomez

Kdo je tvým největším ženským vzorem?

Meryl Streep byla jeden z mých idolů kvůli své eleganci a schopnosti být vždy věrná sebe sama. Hraje neskutečně složité a obtížné postavy. Miluji to, co nosí. Mám ráda i Grace VanderWaal, které je teprve 14 let. Loni jsem se účastnila Billboard Women in Music Awards, kdy byli všechny tyto neskutečně silné ženy a ona jen zářila. Měla tolik vědomostí a tolik moudrosti. Pak velmi miluji Amalu Clooney, což možná zní divně. Četla jsem toho o ní opravdu hodně, je prostě neuvěřitelné, jak mluví a za co bojuje.

Selena Gomez

Pokud by sis mohla vybrat, jakou herečkou bys chtěla být?

Bud Audrey Hepburn nebo Molly Ringwald z 80. let. Jak úžasné ony byly. Molly byla zrzka, měla pihy a byla neskutečně chladná, ale úžasná.

Myslíš, že rok 2018 bude lepší než ten předchozí?

Chci říct, že ano, protože tomu věřím. Každý, kdo mě zná, ví, že je pro mě nejdůležitější zdraví. Měla jsem spoustu problému s depresí a úzkostí, ale vím, že to bude velmi složité než to překonám. Myslím, že to bude bitva, se kterou budu bojovat po zbytek svého života. Začínám rok s touto myšlenkou. Chci vědět, že jsem zdravá. Pokud bude vše v pořádku, budou v pořádku i ostatní věci.

Nedávám si žádné cíle, protože nechci být zklamaná, kdybych je nesplnila. Chci pracovat na nové hudbě. Když se mě lidé ptají, proč jsem nevydala dlouho žádné album, říkám jim upřímně, že jsem na to nebyla připravená. Pokud to má trvat deset let, tak to bude trvat deset let. Je mi to jedno. Chci být spokojená se všemi věcmi, co dělám.

ČTI TAKÉ: Tento tajemný dům spojují dva slavné seriály! Poznáš které?

Selena Gomez

Selena Gomez a Justin Bieber

Selena Gomez

Zayn Malik to dal dohromady se Selenou Gomez

Selena Gomez vzpomíná na svoje začátky.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:14 sobota 9. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 101
  LOVE
 • 23
  LOL
 • 18
  SUPER
 • 14
  OMG
 • 13
  WTF
 • 13
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART