14 proměn hvězd ze seriálu Sex ve městě: Jak vypadají dnes?

14. června 2018 13:07
6. června 2018 to bylo přesně 20 let od počátku vysílání seriálu Sex ve městě! Říká se, že tento pořad změnil svět televize svými průlomovými dialogy a odvahou vyprávět příběhy ze života v podání silné čtyřky čítající herečky Sarah Jessicu Parker, Kristin Davis, Kim Cattrall a Cynthii Nixon. Sleduj, jak se představitelky a představitelé hlavních rolí změnili!

ČTI TAKÉ: BLOGERKA (19) NABÍDLA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SEX ZDARMA! PŘIŠLY 3000 LIDÍ

Sarah Jessica Parker

Především Sarah neboli Carrie byla tváří a (doslova) hlasem Sexu ve městě. Za své dílo obdržela dvě prestižní ceny Emmy, a to jako producentka a tři roky nato i jako hlavní herečka, k čemuž se přidaly čtyři Zlaté glóby za nejlepší herečku v komediálním seriálu.

via GIPHY

TOP 10 NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH KVÍZŮ ROKU! KTERÝ VÁS ZAUJAL NEJVÍC? OTESTUJTE SE!

Pro Kristin byla role Charlotte druhou spoluprácí s režisérem jménem Darren Star - první bylo Melrose Place, ohledně kterého se Star před šesti lety omluvil, že příliš propaguje nošení podpatků.

Kristin Davis

Známou zajímavostí o Kim Cattrall hrající Samanthu je zase to, že roli Samanthy nejednou odmítla, nicméně v roce 2003 za svůj výkon získala Zlatý glóbus a nadále pak hrála v různých seriálech.

Kim Cattrall

Cynthia Nixon byla ostřílenou herečkou z Broadwaye a v roce 2004 si za roli Mirandy Hobbes odnesla cenu Emmy- a letos v březnu oznámila, že se uchází o funkci guvernérky New Yorku.

Cynthia Nixon

Tyto herečky samozřejmě nebyly jedinými hvězdami všech šesti sérií. Následující obrázky každopádně ukazují, jak se vzhled hlavních postav seriálu změnil od doby jeho spuštění!

Willie Garson

Ron Livingston

Mikhail Baryshnik

Kyle MacLachlan

Jason Lewis

Chris Noth

Evan Handler

David Eigenberg

Ben Weber

Fotogalerie

NOVÝ KVÍZ: 30 OTÁZEK NA TÉMA SERIÁL ULICE! JSI OPRAVDOVÝ FANOUŠEK?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:07 pátek 12. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • 13
  LOL
 • 11
  SUPER
 • 11
  WTF
 • 10
  OMG
 • 10
  LOVE
 • 9
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART