Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Co si pustit na Valentýna? Top 5 nejromantičtějších českých filmů!

  2. února 2018 14:44
  Loni touto dobou jsem ti přinesl seznam deseti nejlepších filmů, co si pustit o svátku všech zamilovaných - svatém Valentýnu. Není totiž lepšího způsobu jak se dostat do správně láskyplné nálady, než si pustit pořádný romantický film!

  ČTI TAKÉ: Proč nedostal Justin Bieber svou cenu Grammy za Despacito?

  Rebelove

  CINEMA geek - TOP 5 českých zamilovaných filmů, které jsou ideální k Valentýnu doporučuje Martin Donát - český Youtuber, filmař a moderátor pořadu Cinema geek na TV ÓČKO.

  Švihák pouťový roku dvacet dva.

  Příspěvek sdílený Martin Donát (@martindonatcz),

  Svět filmů v podání Martina Donáta, to je CINEMA geek! Novinky, reportáže, recenze a mnohé další rubriky. Ať už jsou filmy váš život a nebo si pouze občasně užíváte v kinech ty největší velkofilmy, tak zde najdete co hledáte - s nadhledem, humorem a hlavně výstižně. Sleduj v sobotu v 16:00 a 18:00 a v neděli v 15:00!

  Loni touto dobou jsem ti přinesl seznam deseti nejlepších filmů, co si pustit o svátku všech zamilovaných - svatém Valentýnu. Není totiž lepšího způsobu jak se dostat do správně láskyplné nálady, než si pustit pořádný romantický film. Vloni šlo o výběr zahraničních filmů, letos se pro změnu zaměříme na ty české. Jakých pět je dle mě valentýnsky nejvhodnějších?

  TEST: Znáš dobře Kovyho? Vyzkoušej našich 20 otázek a zjisti to!

  5. místo – Román pro ženy

  Každá žena potřebuje v životě trochu té lásky a v případě dvou hlavních hrdinek tohoto filmu to platí obzvlášť. Obě neúspěšně hledají svého životního partnera, každá má trochu jiné představy a životní zkušenosti. Hlavním důvodem budiž to, že tyto dvě hlavní protagonistky jsou matka a dcera, přičemž ona dcera se zamilovává do muže, který před lety její matku neuvěřitelným způsobem zklamal.

  Román pro ženy

  4. místo – Rebelové

  Rozverný retro muzikál, kde se s láskou moc nepářou. Prostě padni, jak padni a nebylo by to správně romanticky ulítlé, když by si tam přece jenom každý z hlavních protagonistů (ať už mužských i ženských) někoho nakonec k sobě nenašel.

  RebelOVE - film o filmu

  3. místo – Jak svět přichází o básníky

  První díl z pentalogie života současných básníků, v hlavních rolích nezapomenutelní Pavel Kříž a David Matásek, kteří zde dokonale ztělesňují romantické umělce s rozervaným srdcem, kteří ať se snaží, jak se snaží, tak jsou akorát zklamaní nejen láskou, ale i životem obecně. Každopádně žádná překážka pro jejich ambice není dostatečně velká, a tak ve svých snaženích vesele pokračují dál.

  Jak svět přichází o básníky - Přívlastky

  2. místo – Romance pro křídlovku

  Některé letní lásky mají podstatně trpčí dohru než pouhý rozchod. To je například případ tohoto filmu, pojednávajícím o dvou nesmiřitelně rozhádaných mužích, kteří si k sobě najdou cestu až po letech, a to dokonce poté co ona dívka kvůli které se v první řadě rozhádali zemřela.

  Romance pro křídlovku

  1. místo – Starci na chmelu

  Pravděpodobně nejlepší český filmový muzikál všech dob, který staví na romanticky absurdní zápletce teenagerů, co si v létě přivydělávají sběrem chmelu. Není to ale jen tak obyčejná klidná brigáda, když už jde o ty mladé, tak je jasné, že si zde několik lidí vůbec nesedne a nebo naopak někteří si sednou natolik, že začnou snít o společné rodině a dětech. Ach ty letní lásky…

  ČTI TAKÉ: Umí Bruno Mars tancovat? Nebo s ním má choreograf problémy?

  Starci na chmelu - Milenci v texaskách 2

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 14:44 sobota 2. června 2018. Anketa je uzavřena.

  • 45
   WTF
  • 19
   LOL
  • 17
   LOVE
  • 14
   SUPER
  • 13
   FAIL
  • 11
   OMG

  Související