#UKAZPROFIL tentokrát s Voxelem! Co provedl své babičce a co dělá, když je sám doma?

3. ledna 2018 22:12
Misty si do pořad pozval Voxel a ten prozradil svoje triky na sociální sítě.

ČTI TAKÉ: Tanečnice od Sii Maddie Ziegler oslavila první výročí se svým klukem!

Misty a Voxel

Náš moderátor Misty si do druhého dílu pořadu #UKAZPROFIL pozval zpěváka Voxela, který na sebe práskl několik zajímavých informacích. Proč si z přátel jednou omylem vyhodil svou babičku a co dělá, když je doma úplně sám, prozradil právě v druhém díle.

Jestli hledáš tipy, jaké vychytávky používat na svoje sociální sítě, může ti prozradit právě Voxel. Koukni na náš Facebook a zjisti, jak je na tom Vašek se sockama.

ČTI TAKÉ: Baristka vytváří 3D latté art! Dveře se v její kavárně netrhnou!

Kamarádi, známí, fanoušci i náhodní kolemjdoucí -> Děkuji všem, kteří byli součástí dalšího krásného roku! ❤️ Díky své rodině, že můžu být součástí lásky i těch nejkrásnějších a kolikrát těch nejnenápadnějších zázraků. Díky Vám všem, kdo chodíte na koncerty, a naplňujete to, co naplňuje mě. V příštím roce čekejte nové, neokoukané, tak věřím, že se budeme společně bavit a užívat radosti a přemýšlel jsem ještě o předsevzetí. Minulý rok jsem si dal "každý den udělám něco pro rodinu, hudbu, sebe". A byla to pitomost, což jsem si uvědomil po pár týdnech, kdy se mi tímto do života dostala určitá křeč, když jsem např. neudělal nic spojeného s hudbou, začal jsem se obviňovat, protože jsem si to "přece předsevzal!". Čili do nového roku vám přeji opuštění všech starých vzorců, lpění. A naopak příjemnou a dobrodružnou plavbu na vlnách života, předsevzetí zbytečně svazuje  Krásný nový rok vám přejí Lebedovi  #BezPredsevzeti #NaVlne #Voxel #Lebedovi

Příspěvek sdílený Václav Voxel Lebeda (@voxelofficial),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:12 čtvrtek 3. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 26
  SUPER
 • 21
  LOVE
 • 17
  OMG
 • 15
  LOL
 • 15
  WTF
 • 15
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART