Troian Bellisario ze seriálu Prolhané krásky bojuje proti photoshopování!

3. listopadu 2017 10:55
To, co navrhla je skvělý nápad! Ve Francii už to tak funguje, tak proč ne i jinde?

ČTI TAKÉ: PROČ SE CHERYL ODSTĚHOVALA OD LIAMA? Z TOHO BĚHÁ MRÁZ PO ZÁDECH!

Prolhané krásky při focení (Troian na fotce druhá zleva)

Troian Bellisario na Instagramu zveřejnila video o francouzském zákoně, který po modelkách vyžaduje, aby měly od doktora potvrzení o zdravé váze a aby photoshopované fotky obsahovaly poznámku, že jsou upravené.

via GIPHY

Napsala k němu, že první polovina zákona by teoreticky mohla diskriminovat přirozeně štíhlé lidi nebo ty, kdo trpí poruchou zažívání, ale o druhé polovině věří, že by ji měly přijmout i další státy.

Troian Bellisario se vdává

„Nepřijde mi správné, aby se lidi kolem mě a hlavně mladí lidé museli dívat na fotky přehnaně zdokonalených lidí,“ píše. „Výrobky se pak prodávají díky tomu, že se cítíme v něčem méněcenní (ne dost krásní, ne dost štíhlí, ne dost zdraví a tak) a chceme být jako ti v reklamě – zatímco ti tak ve skutečnosti vůbec nevypadají.“

ČTI TAKÉ: ZÁBAVNÝ KVÍZ! 10 OTÁZEK O JUSTINOVI BIEBEROVI! JAK DOBŘE HO ZNÁŠ? OTESTUJ SE!

Thank you @attndotcom for sharing this. I do not agree with all of this. I do not want to BODY SHAME Naturally thin women nor do I want to dictate whether or not they should work based on weight or whether or not they have a mental illness (ED) HOWEVER the thing I love about this is we in America Should have MANDITORY WARNINGS on images in ADvertisements & PRESS that have been doctored. Because the real issue (in my opinion) is that we are selling products (clothes, perfume, music, film) on unrealistic and doctored images of people. And I for one would want to know, I would want my friends to know and strangers and especially young men and women to know if they were looking at something real or something fake. Because then we can see clearly that we are being sold products on the basis of first making ourselves feel less than (not pretty enough not skinny enough not healthy enough whatever) so we “need to buy this product to be like the person in the ad. And feel better about ourselves” Well guess what. The person in the ad doesn’t even look like that. What an amazing world it would be if we could just acknowledge that. And then celebrate that we all look different, have different bodies and different backgrounds and histories, and then find all of those differences beautiful. Happy Saturday.

Příspěvek sdílený Troian Bellisario (@sleepinthegardn),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:55 sobota 3. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 43
  LOVE
 • 12
  LOL
 • 12
  WTF
 • 11
  SUPER
 • 11
  OMG
 • 9
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART