Top 5 nejhorších zloduchů ze Star Wars! Darth Vader, Darth Maul a další.

24. května 2018 18:33
Série Star Wars za dobu své existence přinesla mnoho vynikajících postav. Kladných, záporných i mnohých mezi dobrem a zlem dle situace oscilujících. Nádherným příkladem antihrdiny existujícího v šedé zóně mezi dobrem a zlem je například i Han Solo jehož prequel sólo filmu jsme se tento týden v kinech dočkali. Dnes se nicméně zaměříme na pět nejprohnilejších padouchů co univerzum Star Wars může nabídnout.

ČTI TAKÉ: Cinema geek: Top 5 filmů plných erotiky! To si s rodičema nepustíš!

Záporáci ze Star Wars

Svět filmů v podání Martina Donáta, to je CINEMA geek! Novinky, reportáže, recenze a mnohé další rubriky. Ať už jsou filmy váš život a nebo si pouze občasně užíváte v kinech ty největší velkofilmy, tak zde najdete co hledáte - s nadhledem, humorem a hlavně výstižně. Sleduj v sobotu v 16:00 a 18:00 a v neděli v 15:00! 

CINEMA geek - TOP 5 filmů se sexuálním podtextem doporučuje Martin Donát - český Youtuber, filmař a moderátor pořadu Cinema geek na TV ÓČKO.

Fine art admiration.

Příspěvek sdílený Martin Donát (@martindonatcz),

5. místo – Darth Maul

První učeň Palpatina, který napomůže k rozbití řádu rytířů Jedi. Samozřejmě není tak mocný jako Palpatinův druhý učeň Darth Vader, nicméně i tak je všem od prvního pohledu jasné, že Darth Maul není žádné ořezávátko díky jeho černo-rudém obličeji, rohům a světelného meče s dvěma čepelema.

Darth Maul

4. místo – Jabba the Hutt

Kouknete se na něj a hned je vám jasné, že nemá v úmyslu nic dobrého. Ještě aby měl, když je to jeden z nejvýznamnějších bossů intergalaktického podsvětí. S nikým a ničím se extra nemaže, však kdyby neužíval hrubých metod, tak by takový respekt a faktickou moc neměl.

Jabba the Hutt

3. místo – Palpatine

Mistr loutkař, který dlouhá léta tahá za nitky přesně podle svého gusta. Jeho záškodnické manipulace není vidět, ani slyšet, ale důsledky jeho činů mají zásadní a pro rytíře Jedi fatální důsledky, které si všichni uvědomí, až když je příliš pozdě.

Palpatine

2. místo – Kylo Ren

Následovník odkazu Vadera, který se zprvu mohl zdát pouze jako hloupoučký kluk, každopádně v The Last Jedi se ukázalo, že jeho motivy a morálka není tak černobílá, jak by se na první pohled mohlo zdát, a že jeho cíle se dají brát jako mnohem ušlechtilejší, než by nás dle prvního dojmu napadlo.

Kylo Ren

1. místo – Darth Vader

Ztělesnění toho nejtemnějšího zla co může v podobě jedné osoby existovat. V původní trilogii byl děsivý a nelítostný. V prequel trilogii jsme se dozvěděli co všechno mohlo za to, co se z něj stalo a v Rogue One působil téměř jako monstrum z nejkrvavějšího hororu. Své místo na výsluní si zasluhuje především svou vykresleností a komplexností, která se jen tak nevidí, a které ukazuje, že i v takto zlé postavě se stále nachází střípek dobra.

ČTI TAKÉ: Kinotip: Které filmy jsou nejvíce krvelačné? Hlasuj!

Dart Vader

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:33 pátek 21. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • 15
  SUPER
 • 14
  LOL
 • 14
  FAIL
 • 13
  WTF
 • 13
  OMG
 • 13
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART