Top 5 filmů Dwayne Johnsona! Kde tě nejvíc baví?

6. dubna 2018 8:45
Příští týden se dočkáme dalšího z řady filmů, konkrétně Rampage Ničitelé, kde je hlavním hrdinou sympaťák velký jak hora - Dwayne "The Rock" Johnson. Tento profesionální Wrestler je za poslední dekádu i úspěšným hercem, kterého můžeme na stříbrném plátně vídat i několikrát do roka. V jakých pěti filmech ho mám nejradši?

ČTI TAKÉ: Cinema geek: Top 5 hudebních dokumentů tohoto století!

Dwayne „Rock“n Johnson

Svět filmů v podání Martina Donáta, to je CINEMA geek! Novinky, reportáže, recenze a mnohé další rubriky. Ať už jsou filmy váš život a nebo si pouze občasně užíváte v kinech ty největší velkofilmy, tak zde najdete co hledáte - s nadhledem, humorem a hlavně výstižně. Sleduj v sobotu v 16:00 a 18:00 a v neděli v 15:00!CINEMA geek - TOP 5 filmy s Dwaynem „Rockem“ Johnsonem doporučuje Martin Donát - český Youtuber, filmař a moderátor pořadu Cinema geek na TV ÓČKO.

Top 5 filmů Dwayne „The Rock“ Johnson

5. místo – Hercules

Nadpozemská tělesná kultura Dwayna Johnsona si přímo říká o nekonečnou záplavu rolí středověkých či dokonce antických mýtických hrdinů, kteří zdolají jakoukoli překážku, kterou jim kdokoli či cokoli postaví do cesty. Zde tedy máme klasickou pověst a s ní i náležité dobové kulisy řízlé dávkou nikdy nekončící přehnané hollywoodské akce.

4. místo – Pot a krev

Dle mnohých nejlepší film Michaela Baye, kde můžeme Rocka vidět po boku dalších testosteronových borců - Marka Wahlberga a Anthony Mackieho, kteří společně připraví a zároveň zpackají plán na rychlé americké zbohatnutí, čímž se vydávají na nikdy nekončící kolotoč velkých vítězství a žalostných proher, neboť risk je zisk a nebo velká ztráta...

DUBNOVÝ GIFOVÝ TV & MOVIE KVÍZ! POZNÁŠ, ODKUD POCHÁZÍ 20 OBRÁZKŮ?3. místo – Jumanji: Vítejte v džungli!

Videohra co je poněkud více pohlcující než by člověk čekal a skupinka herních avatarů, kteří jsou ztvárněni all-star sestavou v podobě Dwayna Johnsona, Kevina Harta, Jacka Blacka a Karen Gillanové. Tyto virtuální postavy nemají přežití v džungli nejsnazší, číhá tam na ně překvapivě mnoho vražedných nástrah a nepřátelsky smýšlejících tvorů.

2. místo – Centrální inteligence

Jednou z nejgeniálnějších filmových komediálních dvojic jsou dle mě Kevin Hart a The Rock, kteří se mimojiné sešli i v tomto filmu. Jeden je účetním nenávidícím svou práci a obecně život, druhý je elitním agentem CIA, který nemá adrenalinu nikdy dost. A to přitom na střední bývalo, kdo je ten cool a kdo looser zcela naopak...

1. místo – Rychle a zběsile 5

Drsný federální agent Luke Hobbs se stal součástí frančízy Rychle a Zběsile až od pátého dílu, nicméně zdomácněl zde se vším všudy a v blízké době by se jeho postava měla dočkat i vlastního sólo filmu stojícího mimo hlavní dějovou linii. To vše svědčí o tom, že Dwayne Johnson je pro role nejen drsných zločinců, ale i pořádných policistů jako dělaný.

ČTI TAKÉ: 20 faktů o Riverdale. Koho měli původně hrát Madelaine a Cole?

Dwayne Johnson

Dwayne Johnson

Dwayne Johnson zachránil život malému chlapci.

Baywatch (2017)

Dwayne Johnson v nové reklamě na Siri

Dwayne „The Rock“ Johnson

Dwayne Johnson

ČTI TAKÉ: FILMOVÝ KVÍZ! 20 OTÁZEK NA TÉMA RYCHLE A ZBĚSILE!

Kde tě Dwayne nejvíc baví?
Jumanji: Vítejte v džungli!
Jumanji: Vítejte v džungli!
207
Rychle a zběsile 5
Rychle a zběsile 5
138
Centrální inteligence
Centrální inteligence
114
Pot a krev
Pot a krev
104
Hercules
Hercules
103

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:45 sobota 4. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 31
  LOVE
 • 13
  SUPER
 • 9
  LOL
 • 9
  WTF
 • 8
  FAIL
 • 8
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART