Tohle nechceš zažít! Žena musela po oholení nohou na amputaci!

26. července 2018 10:38
Holení nohou je pro každou ženu naprosto samozřejmé. Ne vždy ale může skončit dobře.

Žena přišla po holení o nohu

Tanya Czernozukow je typická moderní žena, která dbá na svůj vzhled. Tím pádem si samozřejmě holí nohy, aby nevypadala jako mladá Paris Jackson. A právě zde nastává ten zásadní problém.

Tanya si v roce 2014 řízla žiletkou do nohy. Žena si škrábance moc nevšímala, jenže z malého škrábnutí se nakonec vyvinul obrovský problém, který skončil amputací. Lékaři zjistili, že se Tanya do nohy dostala infekce a přes 18 měsíců se jí snažili zamezit.

Zkoušeli antibiotika a dokonce i červy, ale nic nepomohlo. „Během několika týdnů noha zezelenala a nakonec od kotníků až po kolena zčernala. Ta bolest byla pekelná. Musela jsem užívat stále více léků proti bolesti. Byl to pocit, jako by do mě píchaly miliony jehel,“ popisuje žena svoje muka.

Nakonec Tanya lékaře poprosila, aby jí nohu amputovali, což zastavilo šíření infekce. Kvůli nemoci ztratila žena práci, do které se vrátila až s amputovanou nohou. Proto vždy dbej na to, abys měla čistý holící strojek a pokud se řízneš, ihned ránu očisti. Jestli se objeví známky infekce, vyhledej lékaře ať nezažije děsivá muka jako Tanya.

ČTI TAKÉ: 6 tipů holek, které kluci chtějí mít doma! Jaká jsi ty?

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:38 pátek 23. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • 44
  OMG
 • 13
  FAIL
 • 12
  LOL
 • 10
  WTF
 • 10
  LOVE
 • 8
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART