Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Šok! Fanoušci šikanují ostatní fanoušky kapely BTS! Proč to dělají?

  17. května 2018 12:50
  Tohle asi skupina BTS nečekala. Její fanoušky šikanují ostatní fanoušky populární skupiny.

  ČTI TAKÉ: Kvíz poznej seriál nebo film podle obrázku či giphu! Vyznáš se v nich?

  BTS

  BTS

  Fanoušci korejské skupiny BTS bojují proti rasismu pomocí sociálních sítí. Několik fanoušků se svěřilo, že kvůli tomu, že mají rádi K-popovou kapelu jsou terčem posměšků a nadávek od ostatních fanoušků BTS.

  Jedna fanynka se svěřila, že poslala do společné skupiny svou fotografii. O pár dní jí našla na internetu, kde ale měla bílou barvu pleti, přestože ona sama je černoška. Nejhorší útoky se dějí prostřednictvím sociální sítě Curious Cat, která umožňuje, že spolu mohou fanoušci komunikovat, aniž by někdo věděl, jak ten druhý vypadá.


  Co řekl Shawn Mendes o spolupráci se skupinou BTS? Budeš se divit!  Sociální síť je totiž anonymní. Fanoušci, kteří si touto šikanou prošli založili hastag #BlackARMYsequality, který má za úkol združovat komunitu proti obtěžování a aby ostatní věděli, čím si prošli. Útoků si všimla i samotná sociální síť.

  Nedávno jsme na Twitteru uvedli, že jsme si útoků vědomi a zakázali jsme přístup všem osobám, kteří s tím měli něco do činění,“ vyjádřila se společnost. Palec hore všem, kteří se nebojí otevřeně říct, čím si prošli.

  ČTI TAKÉ: Fanoušci ohrozili formaci BTS na letišti! Stalo se někomu něco?

  BTS

  BTS

  Ansel Elgort a BTS

  Ansel Elgort a BTS

  Ansel Elgort a BTS

  Ansel Elgort a BTS

  Kapela BTS se spojila s UNICEF

  Kapela BTS se spojila s UNICEF

  BTS

  BTS

  ČTI TAKÉ: Ariana Grande si s Jimmy Fallonem zahrála na papírové nástroje. Hlasuj!

  B87a34r76č10a R18y31b17á16r48i43k34o38v56á

  Oprava toto bol článok o niečom inom evidentne. ospravedlňujem sa ����

  B97a65r16č79a R73y78b50á95r63i11k57o48v59á

  Podľa mňa je to slabý náznak nacionalizmu alebo niečoho podobného. Ľudia nedokážu prijať niečo čo má iné oči, po prípade si prefarbí vlasy. Sú to len "buzici" alebo "šikmookí". Lenže oni sú tieš ľudia a aj veľmi nadaný no oni to nedokážu prijať. Ja sa nechcem hádať. Keď niekto povie nepáči sa mi ten štýl hudby tak to berem lebo každý má rád niečo iné ale takéto niekedy až rasistické veci sa mi neakutočne protivia... Toď všetko z mojej strany. Pekný zvyšok dňa!  Související