„Točení na Youtube mi pomohlo od úzkostí.“ Zoella se svěřila se svými depresemi!

20. října 2017 10:58
Zoella se svěřila, co jí pomohlo od úzkostí.

ČTI TAKÉ: Michal Hrůza natočil za svitu polární záře svůj nejsilnější videoklip! Zahrála si v něm i éterická Jana Plodková!

Zoella

Zoella patří k Youtubovým star a svůj vliv a myšlenky se snaží propagovat i mimo tuto síť. O aktuálních pocitech se například rozhovořila na svém Instagramu během Světového dne duševního zdraví. Zoella bojovala s úzkostmi předtím než začala točit videa na svůj kanál.

It’s world mental health day so I wanted to share something that I hope will either make you feel reassured or offer you the equivalent of a caring hug through this post (I’d be squeezing you in real life if I could). If you have a mental illness, you are not alone. Those feelings you feel where everything is SO intense and you think you couldn’t possibly cope with them any longer, there are other people who feel that way too. Having therapy for my anxiety was the best thing I ever did. It’s hard work, it’s long, it’s challenging & I still have days where I feel I’m taking baby steps or falling behind, but ultimately my end goal is still there. To live a life I WANT, not a life I feel I need to settle with because my mind won’t let me. I’ve had days where I’ve cried for hours wishing I could just be “normal”, but what is normal? Everyone has something they are battling, whether big or small, whether they show it or not. We are all just human & sometimes we need that time to work on ourselves! Don’t be afraid to speak up, to share how you feel and to talk to those close to you! You are not your mental illness, you are so much more than it. You CAN be louder , you CAN be in control  & you CAN be stronger!  (If I can, you can too) ❤️

Příspěvek sdílený Zoella (@zoella),

Sama přiznává, že jí natáčení hodně pomohlo a ž ví, že spousta lidem s duševními problémy její videa pomohla. „Léčba mé úzkosti byla ta nejlepší věc, co jsem mohla udělat. Je to těžká práce, je dlouhá, náročná a stále mám dny, kdy mám pocit, že dělám naprosto nesmyslné kroky.“

„Ale konečně vím, kde je můj cíl. Žít život, který chci, není život, o kterém si moje mysl myslí, že se s ním nemůže vyrovnat,“ napsala slavná youtuberka. Je vidět, že i tak krásná a milá holka může mít problémy, o kterém nikdo dřív nevěděl.

ČTI TAKÉ: Krásky Kylie a Kendall Jenner navrhly kolekci sexy spodního prádla!

Huge Autumn Clothing Haul & Try On | Zoella

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:58 sobota 17. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 18
  LOL
 • 17
  OMG
 • 16
  LOVE
 • 15
  WTF
 • 14
  SUPER
 • 14
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART