Tinder není pro sexuchtivé lovce a lovkyně zdaleka tak úspěšný, jak se zdá!

3. června 2018 11:10
Nový průzkum potvrdil to, co mnozí tušili už delší dobu!

ČTI TAKÉ: NOVÝ KVÍZ: 30 OTÁZEK NA TÉMA SERIÁL ULICE! JSI OPRAVDOVÝ FANOUŠEK?

Zac Efron

Lidé, kteří využívají „na fotkách založené mobilní seznamovací aplikace“ nemají sex o nic častěji než lidé, kteří tak nečiní! Za tímto zjištěním stojí tým výzkumníků z Norské univerzity vědy a technologie a jejich příspěvek v magazínu „Osobnost a individuální odlišnosti.“ 

Studie se zabývala seznamovacími návyky 641 univerzitních studentů mezi 19 a 29 lety. Polovina studentů uvedla, že používá tyto seznamovací aplikace a jedna pětina z nich se považovala za aktivní uživatele.

KVÍZ: VÍŠ, CO SE DĚJE VE SVĚTĚ HVĚZD? OTESTUJ SE V NAŠEM KVÍZU!

Vizuální pohled do seznamovací mobilní aplikace Tinder.

Zatímco studenti používající aplikace vyjádřili větší „sociosexualitu“ - v podstatě vědecky znějící termín pro to, když jste vzrušení a chcete s tím něco udělat - a vysokou touhu po „krátkodobých“ partnerech, výzkumníci zjistili, že sex nezažívají o nic víc než jejich vrstevníci mimo tyto aplikacemi.

Tinder

„Aplikace se staly novou veřejnou arénou k seznamování. Jejich uživatelé jsou však do velké míry ti samí lidé, jaké byste potkali pomocí ostatních způsobů.“ Neúspěšní uživatelé se tak mohou uklidňovat tím, že chyba není v jejich vzhledu, zacházení s aplikací či nedostatkem lidí - neefektivní je ve skutečnosti celý tento seznamovací systém.

Seznamka Tinder

Vadakův průzkum na Tinderu

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:10 pondělí 1. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • 13
  WTF
 • 12
  SUPER
 • 12
  FAIL
 • 12
  LOVE
 • 11
  LOL
 • 11
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART