Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • The Prodigy, The Kooks nebo třeba Xindl! Rock For People se blíží!

  8. června 2018 11:20
  Už jen necelý měsíc zbývá do hradeckého festivalu Rock for People. Od 4. do 6. července ovládne Festivalpark v Hradci Králové nejen skvělá muzika, ale také food festival a bohatý doprovodný program. Prostě pravá festivalová atmosféra se vším všudy!

  ČTI TAKÉ: MAREK ZTRACENÝ VYDAL NOVOU DESKU A TAKY SUPER LETNÍ KLIP MINULOST!

  Rock for People 2017


  Legendární The Prodigy, špičky britské indie rockové scény The Kooks a The Vaccines, hvězdná Sigma, opěvovaní američtí rockeři Skillet, dánská heavymetalová stálice Volbeat, nespoutaní Beatsteaks či hrdina jednoho z nejpozoruhodnějších příběhů historie moderní hudby „Sugar Man“ Rodriguez – to jsou hlavní lákadla nadcházejícího festivalu Rock for People. 


  K tomu přidejme Marmozets, Stick To Your Guns, Sick Puppies, Albert Hammond Jr., Blossoms a další bez mála stovku jmen - výčet kapel, které letos míří do Hradce Králové, slibuje jedinečný a zdaleka nejen hudební zážitek.


  Neoddělitelnou součástí Rock for People jsou kapely a muzikanti domácí scény, mimo jiné znovuobnovená Gaia Messiah, slovenští divočáci Horkýže Slíže, Vypsaná fiXa nebo Tři sestry nebo Xindl X.


  O každodenní afterparty na Rock for People se postará největší D’n’B festival světa LET IT ROLL s novým projektem The Portal Show!

  Svou účast potvrdili: Dirtyphonics, Delta Heavy, Danny Byrd, TC, Aprodite, John B, Suki & Bifidus Aktif, Deadly Viperz, N:Force a Mustaffa & Sheriff!

  Rock for People 2017

  Rock for People 2017


  Již po několikáté čeká návštěvníky takový festival uvnitř festivalu – Street Food Rocks. Jedinečná gastronomická tour s hudebním zážitkem, která se nejprve samostatně představí v řadě měst, vyvrcholí právě na Rock for People. Putovní food festival nabídne návštěvníkům netradiční kulinářské zážitky a kvalitní gastronomii z celého světa.

  Víc najdeš tady nebo na Facebooku.

  Rock for People 2017

  Rock for People 2017  Související