Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Takové byly Zlaté hvězdy se vracejí v roce 2014!

  21. srpna 2014 14:25
  Koncertní série Zlaté hvězdy se vracejí má za sebou premiérovou sezónu! Nutno podotknout, že velice úspěšnou. Příznivci v Hradci Králové, Plzni, Olomouci i samotní účastníci si úvodní „šnůru“ velice pochvalovali. Podívejte se níže do galerie, jak to na úvodních štacích vypadalo.

  Zlaté hvězdy na úvodním turné zažili ledascos. Spalujícího horko v Hradci Králové, krátkou průtrž mračen v amfiteátru Plzeň Plaza a nakonec nepříliš optimisticky vypadající počasí v Olomouci, které se nakonec změnilo v jeden obrovský „mejdan“. Na něm snad nikdo nezůstal sedět na svém místě a velkolepě ukončil premiérovou tour Zlaté hvězdy se vracejí.

  Koncertní turné sklidilo samé pozitivní ohlasy z řad obecenstva, které si pochvalovalo profesionalitu vystupujících, technickou vybavenost i příjemné venkovní prostředí koncertů. A jaké vzpomínky budou mít na úvodní sérii samotné Zlaté hvězdy?

  Koncerty „Zlaté hvězdy se vracejí“ jsem si docela příjemně užil, zvláště proto, že jsem se setkal s ostatními vystupujícími zpěváky. Nemáme zase tolik příležitostí se vidět. Pravda, trochu nám nepřálo počasí -  to se fakt ovlivnit nedá, ale to nám rozhodně náladu nemohlo pokazit. Všem divákům bych chtěl poděkovat za to, že se koncertů aktivně zúčastnili, byli příjemní a veselí. A  chci  jim vzkázat, ať  sledují ÓČKO GOLD, pro dobrou náladu i pro inspiraci! Díky!“ nechal se slyšet po koncertech Dalibor „Hurikán“ Janda.

  Užila jsem si nejen to, že diváci si celý koncert náramně vychutnávali a neváhali se před jevištěm roztančit, ale i to, že jsme se mohli po čase setkat s kolegy a v zákulisí si „pokecat“. Bohužel takových akcí, kde se setkáváme a máme na sebe čas je málo! Takže díky ÓČKO GOLD za tento nápad!“ pověděla Heidi Janků.

  Bylo to pro mě příjemné prázdninové setkání s publikem. Krásné letní počasí, skvělá atmosféra amfiteátrů a lidi natěšení na naše hity - co víc si přát? Myslím, že jsme si to všichni hezky užili. Mám rád, když se mnou publikum zpívá. Děkuji ještě jednou za nadšené ohlasy během koncertů i posléze za milé reakce na Facebooku, to potěší“, řekl spokojeně Pavel Vítek.

  Především výborné bylo publikum, které se Zlatými hvězdami zpívalo a tančilo. Dokonce i mladí lidé a děti, a to bylo velice milé. Koncerty byly zejména přehlídkou velkých hitů a myslím si, že se velice vydařil,“ ohodnotil koncertní šňůru režisér Ivan Rössler. A jak se zkušenému dramaturgovi spolupracovalo s hvězdami?  Velmi dobře. Se všemi se dobře znám z dřívější spolupráce a některé z nich znám mnoho let. Byla to pro mne příjemná práce. Dobře se mi spolupracovalo i s technikou. Byla sehraná, vstřícná a odvedla dobrou práci.  Divákům bych chtěl vzkázat ať příště přijdou znovu, bude to stát opět za to,“ dodal Ivan Rössler.

   

  Nápad produkovat koncerty tohoto typu je výborný. Lidé jsou zvyklí na festivaly a koncerty rockových kapel, ale větší živé popové produkce obecně dost chybí. Velké pódium, projekce, velký zvuk a světla. Mně osobně zpívání na Zlatých hvězdách moc bavilo a užíval jsem si ho. Ostatně jako každé vystupování pro dychtivé publikum, které se umí odvázat, i když třeba prší.(úsměv)  Takže palec nahoru divákům, že chtěli a byli u toho a lidem z OČKO GOLD, mimo jiné, za snahu dotáhnout koncerty včetně promyšlené dramaturgie a mluveného slova při prezentaci "svých hvězd" na jevišti. To byl pro diváky zvláštní bonus navíc, který myslím určitě ocenili. Těším se příště na viděnou,“ prohlásil Petr Kotvald.

   

  ÓČKO GOLD děkuji všem příznivcům, kteří se přišli dotknout hvězd, samotným hvězdám a také partnerům Rádio Impuls, 5plus2, uzeniny Schneider, Tic Tac, 582 s.r.o,  MF Dnes, Kinder, iDnes.cz, Tisklevne.cz  MF Dnes, Mobil.cz  a také regionálním partnerům. Děkujeme a příští rok na viděnou!

  Související