Startuje hlasování Czech Social Awards 2023!

19. října 2023 13:24
Česko ocení inspiraci, společenský dopad a pozitivní vliv v kategoriích INFLUENCER, CONTENT, YOUNG IMPACT, TALENT, PROJECT, STARTUP a RESPONSIBILITY BRAND. Kdo přebere ocenění z rukou loňských vítězů?

Czech Social Awards 2023

Jubilejní desátý ročník Czech Social Awards už zná své nominované. Vítěze v kategoriích zvolí hlasováním veřejnost, která letos ocení nejen osobnosti sociálních sítí, ale i projekty, firmy a inspirativní obsah.

Hlasuj pro své favority od 15. října do 30. října zde!

Z tipů široké veřejnosti na letošní nominace vybrala na speciální společné večeři odborná porota pět nominovaných v jednotlivých kategoriích, vítěze nyní zvolí za pomocí hlasovací platformy Decision 21 metodou D21 opět veřejnost.

Finálový večer a vyhlášení

Speciální finálový večer se bude konat 16. listopadu v prostorách DOX+ a provede jím Zorka Hejdová. Během večera se postupně odhalí, kdo se stal vítězem v jednotlivých kategoriích. Petr Mára zároveň předá i výjimečné ocenění SOCIAL SPECIAL AWARD za mimořádný přínos společnosti přes sociální sítě, který volí porota. Večer budou moci fanoušci sledovat online na sociálních sítích Czech Social Awards.

Medailonky nominovaných, novinky o dění ze zákulisí, průběhu ankety, hostech a osobnostech finálového večera mohou fanoušci sledovat na Instagramu, Tik Toku a Facebooku.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:24 pátek 16. února 2024. Anketa je uzavřena.

 • 31
  SUPER
 • 28
  LOL
 • 28
  FAIL
 • 28
  OMG
 • 27
  WTF
 • 26
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART