Czech Social Awards 2023 zná své vítěze

20. listopadu 2023 14:03
Influencerem roku se stal Čestmír Strakatý, značkou Snuggs. Speciální ocenění si převzala Nikol Leitgeb.

Czech Social Awards 2023

Jubilejní desátý ročník Czech Social Awards zná své vítěze. Ocenění letos získaly nejen osobnosti sociálních sítí, ale i projekty, firmy a inspirativní obsah. Finálový večer proběhl 16. listopadu v prostorách DOX+ a provedla jím Zorka Hejdová. Celý večer mohli sledovat fanoušci online na sociálních sítích Czech Social Awards.

V jednotlivých kategoriích rozhodla široká veřejnost pomocí hlasovací platformy Decision 21 metodou D21 následovně: Ocenění v kategorii INFLUENCER získal Čestmír Strakatý.

„Sociální sítě dokážou zesílit podstatné informace a důležité příběhy. Vytvořit komunitu a zburcovat lidi, aby udělali něco dobrého. Pro mě osobně jsou i filtrem toho, co se děje a a přibližují mi příběhy, lidi a situace, ke kterým bych se nemohl jinak dostat. To je pro mě na sociálních sítích to nejdůležitější,“ říká vítěz kategorie Influencer Čestmír Strakatý.

Czech Social Awards - Čestmír Strakatý

V kategorii YOUNG IMPACT Jirka vysvětluje věci, v kategorii TALENT Studio_marteena, v kategorii CONTENT Czech Psychologist, v kategorii PROJECT Svoboda zvířat, v kategorii STARTUP Nesnězeno a v kategorii RESPONSIBILITY BRAND Snuggs.

Ocenění SOCIAL SPECIAL AWARD za mimořádný přínos společnosti přes sociální sítě, který volí samotná porota, převzala z rukou loňského vítěze Petra Máry Nikol Leitgeb.

Czech Social Awards - Nikol Leitgeb

Po oficiálním vyhlášení následoval přímý online přenos s rozhovory z backstage zóny Kinley. Fanoušci tak mohli sledovat prostřednictvím moderátorky Gabriely Gašpárové rozhovory s předávajícími z řad minulých vítězů jako například s Petrem Márou, Markem Dvořákem, Romanem Stašou či modelkou a zastánkyní udržitelné módy Jitkou Nováčkovou. Neméně zajímavé pak byly rozhovory se speciálními hosty Majkem Spiritem nebo Petrem Švancarou.

Na akci k vyhlášení ocenění Czech Social Awards 2023 nechyběly ani další známé tváře jako Lukáš Hejlík či Janka Chudlíková, moderátorka videocastu Czech Social Talks, který vznikl k jubilejnímu ročníku ankety. Janka v něm mimo jiné vyzpovídala Lukáše Hejlíka, Brain We Are, Simonu Krainovou, Míru Hejdu a další.

Rozhovory s předávajícími, vítězi, účinkujícími či speciálními hosty z finálového večera mohou fanoušci sledovat na Instagramu @czechsocialawards, TikToku a Facebooku @czechsocialawards.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:03 úterý 19. března 2024. Anketa je uzavřena.

 • 27
  WTF
 • 26
  LOL
 • 26
  FAIL
 • 23
  SUPER
 • 22
  LOVE
 • 21
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART