JAKÉ JSOU VAŠE ŠPATNÉ VLASTNOSTI PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU?

2. července 2021 15:12
O všech dobrých vlastnostech si o sobě všude přečtete dost! Co takhle si přiznat i ty špatné? Sedí na vás tyto podle znamení?
1/13

Víte, jaké jsou vaše špatné vlastnosti? Které znamení je přehnaně žárlivé? A kdo je líný a věčně nespokojený? Přečtěte si o sobě něco víc!

Špatné vlastnosti

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:12 sobota 30. října 2021. Anketa je uzavřena.

 • 11
  OMG
 • 11
  LOVE
 • 10
  SUPER
 • 10
  LOL
 • 10
  WTF
 • 9
  FAIL
Foto

N81e96l96s36o86n T61u60c49k62e48r

Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde svědčím, že mě matka představila Babě Ogbogo, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti, a můžeme mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co udělala to potřebné. Nyní jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří tam čelí vztahovým a manželským obtížím, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přerušil jsem jeho kontakt zde, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu dostal přes jeho číslo WhatsApp. +2349020168697

Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART