SOUTĚŽ: Vyhrajte voucher do plzeňské restaurace Pivstro!

4. srpna 2022 0:33
Pivstro, které má svou již šestiletou historii, si zakládá na párování skvělého jídla s různými pivními styly. Na své si přijdou masožrouti i vegani. S Óčkem můžete vyhrát voucher na 500 korun do této jedinečné restaurace.
Pivstro

„Mezinárodní kuchyně, kde se snažíme vybírat ta nejlepší jídla a ty nadále zdokonalovat. Na naše Fish n‘ Chips se lidé sjíždějí z dalekého okolí“, představuje Pivstro provozní David Tobrman.

Dále doporučuje Pivstro burger, který je připraven z kvalitního irského hovězího Chuck rollu a bulce, kterou si sami denně pečou a burrito s trhaným kuřecím masem. Na své si přijdou i vegetariáni a vegani. V nabídce je Vegan Burrito s Beyond masem, veganským čedarem a zeleninou nebo The Beyond Burger v tmavé bulce. K tomu Buddha Bowl, miska plná hojnosti a vitamínů, která se stále obměňuje o sezónní zeleninové variace.

Pivstro

Na čepu a v lednicích najdete bohatou nabídku téměř sedmdesáti piv různých stylů, typů a chutí. Standardně je na čepu naraženo osm druhů piv, kde převažují tuzemské minipivovary. Avšak najdete zde i zahraniční pivovary z Belgie, Německa, Polska, Velké Británie, Srbska, Estonska, Itálie a dalších zemí.

Pivstro

Není to však jen a pouze o pivu. „Pro „nepivaře“ nabízíme kvalitní vína z rodinného moravského vinařství Staňkovi, giny a další destiláty prvotřídní kvality. Více zde.

S Óčkem nyní můžete vyhrát voucher do Pivstra na 500 korun.

Soutěžní formulář najdete zde.

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:33 pátek 2. prosince 2022. Anketa je uzavřena.

 • 6
  LOVE
 • 5
  SUPER
 • 5
  LOL
 • 5
  WTF
 • 5
  FAIL
 • 5
  OMG

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART