Soutěž: Vyhrajte balíček od filmu Démon zatracení!

17. července 2020 16:48
Co zapomenete, nebudete hledat

Z lesa se mezi lidi vplížilo starobylé zlo, čerstvé kytky v záhonech záhadně vadnou a umírají, místo dítěte najde matka v postýlce několik svázaných suchých větví. Tisíc let stará čarodějnice vylezla ze své skrýše v kořenech stromu. Těžko ji poznáte, může žít v kůži někoho jiného. A živí se výhradně dětmi.

Teenager Ben je po rozvodu rodičů trochu divoký a tak ho matka pošle zklidnit se na léto do malého města ke svému tátovi. Najde si brigádu, nudí se a má čas pozorovat. Všimne si proto menšího kluka ze sousedství, který si hraje v okolí, všimne si taky, když zmizí a nikdo ho nehledá, všimne si seschlých úplně čerstvých kytek v okolí, všimne si, že máma toho menšího kluka se chová hodně podivně. A nemůže si nevšimnout, že táta toho menšího kluka tvrdí, že žádného syna nemá.

Démon Zatracení

Vypadá to, že je jediný, kdo si kluka ze sousedství pamatuje a rozhodne se přijít věci na kloub. Ve sklepě u sousedů objeví strašlivé tajemství a od té chvíle mu půjde o život, stejně jako půjde o život dalších dětí z okolí. Tisíc let stará čarodějnice, mytický démon zapomnění a zatracení, je strašlivý protivník. Přestala se skrývat v okolních lesích a má hlad.

Toto léto se výletům do hlubokých hvozdů raději vyhněte.

Zajímavost pro znalce: Horor Démon zatracení vstupuje do českých kin jako jeden z rekordmanů v počtu vítězství víkendové návštěvnosti kin v USA. Na prvním místě žebříčku návštěvnosti byl na prvním místě hned šestkrát za sebou od začátku května do téměř poloviny června 2020. V době zavřených klasických kin se z filmu stal král amerických autokin.Více informací na www.bontonfilm.cz

Soutěžit se bude o: 2x lístek do multikina Cinestar + 1x poukaz do Prague Fear House. Soutěž končí 7. srpna.

Démon Zatracení

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje hlavní postava?

a) John

b) Mark

b) Ben

Správné odpovědi posílejte na email: soutez@ocko.tv, do předmětu napište Démon zatracení- soutěž. Do emailu napište svoje jméno, adresu a kontakt, ať víme, kam vám případnou výhru můžeme poslat!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:48 sobota 14. listopadu 2020. Anketa je uzavřena.

 • 28
  LOL
 • 14
  LOVE
 • 13
  FAIL
 • 12
  WTF
 • 11
  SUPER
 • 11
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART