SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček k nové francouzské komedii Alibi na klíč: Den D!

19. června 2023 0:19
Alibi na klíč: Den D je zřejmě nejšílenější komedie tohoto roku. Volně navazuje na film Alibi na klíč. V něm Greg a jeho parťáci vedli agenturu na výrobu alibi pro nevěrníky a záletníky. Teď musí uspořádat dvojitou svatbu. S Óčkem můžeš na film zajít zdarma a vyhrát k tomu filmový merch, který se vám bude hodit na každé párty.
Soutěž o balíček k filmu Alibi na klíč: Den D

Greg se zamiloval a svojí přítelkyni slíbil, že nebude lhát ani ke lžím dopomáhat někomu jinému, na což měl původně firmu. Jeho život dostal řád a klid, dokonce až příliš. Ne však na dlouho!

Greg se rozhodne požádat svou dívku snů o ruku, ovšem její láskyplné „ano“ má jednu podmínku. V jejich Den D chce konečně poznat Gregovy rodiče. Jenže jeho otec je podvodník a kriminálník, matka hvězdou erotických filmů, navíc jsou rozvedení a nesnáší se. Tahle smrtící kombinace má sílu zničit celou svatbu i přilehlé okolí.

Greg proto musí s kamarády ještě naposledy oživit agenturu a pro poslední alibi najít falešné rodiče. Plán vychází přesně do té chvíle, než se objeví ti skuteční. Nastává panika, rychle je potřeba najmout falešnou nevěstu a souběžně s jednou svatbou je nutné uspořádat i druhou svatbu v sousedově domě. Následná lavina karambolů, malérů a zvratů nedá postavám ani divákům vydechnout. Skutečný Den D! Více o filmu najdete zde.

S Óčkem můžete vyhrát dva lístky do multikina a k tomu filmový merch užitečný pro každou párty. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Soutěžní formulář najdete zde.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:19 úterý 17. října 2023. Anketa je uzavřena.

 • 8
  LOL
 • 8
  WTF
 • 8
  FAIL
 • 7
  SUPER
 • 5
  LOVE
 • 4
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART