SOUTĚŽ! SDÍLEJ FOTO NA INSTAGRAMU A VYHRAJ NOVÝ IKONICKÝ FOŤÁK INSTAX MINI 9!

27. května 2017 23:05
INSTAX YOUR LIFE. Zachyť své zážitky s INSTAXEM! Tenhle foťák je hodně zábavná věcička, která dokáže udělat okamžitou fotku s jedinečnou atmosférou. A ty ho teď můžeš vyhrát!

FUJIFILM INSTAX MINI 9

Instantní fotoaparát INSTAX zachytí kouzlo momentu, který uchová ve formě malé fotografie velikosti kreditní karty. Je ideální pro jakoukoli party, festivaly, akce a výlety, umožňující zachytit jedinečný moment na zábavné retro obrázky jednoduše za pochodu.

Vyber si z pěti trendy barev, které byly navrhnuty tak, aby oslovily širokou škálu mladých, začínajících fotografů se smyslem pro design.

FUJIFILM INSTAX MINI 9

S Instax mini 9 si teď můžeš užít i focení selfies! Díky zrcátku vedle objektivu tak můžeš zkontrolovat kompozici fotky. Navíc má i makro předsádku pro focení z blízka, kdy můžeš fotografovat od vzdálenosti již 35cm od objektu. To musíš mít!

FUJIFILM INSTAX MINI 9

Soutěž na Instagramu s #ockoinstaxteam a každý týden vyhraj jeden Instax mini 9!

JAK NA TO? Od 29. 5. do 26. 6. budeš moci každý týden sdílet na Instagramu své fotky na zadané téma! Startujeme už v pondělí 29. 5., tentokrát s mentorkou tohoto kola - Shopaholic Nicol! Jaké je její téma? CESTOVÁNÍ!

Máš fotku, se kterou se chceš pochlubit a zařadit se tak do soutěže o skvělej foťák INSTAX MINI 9? Na nic nečekej a nasdílej své foto na Instagramu s hashtagem #ockoinstaxteam! Shopaholic Nicol vybere po týdnu nejlepší fotku na téma Cestování a určí, kdo získá INSTAX MINI 9! Vyhlášení vítěze proběhne vždy v přímém přenosu v pondělní Mixxxer show na ÓČKU a na webu ocko.tv. Držíme vám palce!

www.fujifilm.cz

instagram.com/ockotv

Shopaholic Nicol

INSTAX

Fotogalerie

MILUJEŠ FOCENÍ? CHCEŠ JEŠTĚ VÍC?
VYJÁDŘI SVOJI KREATIVITU S INSTAX SQUARE!

Zachyť jedinečné okamžiky na nový čtvercový formát. Instax Square SQ10 je první instantní fotoaparát čtvercového formátu s hybridní technologií!

FUJIFILM Instax Square SQ10

Instax přichází s převratným modelem, který dokáže kreativně upravovat fotografie před vytisknutím nového čtvercového formátu fotografie. Model SQ10 je první hybridní přístroj řady instax vybavený digitálním obrazovým snímačem a technologií pro digitální zpracování obrazu. Nový systém posouvá kvalitu aparátů instax mnohem dále a fotografům umožňuje přidat kreativní a umělecké vyjádření do jejich fotografií.

FUJIFILM Instax Square SQ10

Zdokonalené funkce pro zachycení snímků dávají modelu SQ10 bezkonkurenční možnosti vlastního nastavení a jednoduchého ovládání pomocí LCD displeje a ovládacího kolečka a tlačítek na zadní straně fotoaparátu. Nejnovější přírůstek do modelové řady instax tak dokáže velmi snadno zachytit širokou škálu snímků přesně podle představ fotografa.

FUJIFILM Instax Square SQ10

Vyjádři svoji kreativitu pomocí hlavních funkcí nového SQ10. Vyber si z deseti odlišných barevných filtrů, uprav saturaci fotky, nastav si vinětaci s různou intenzitou světla na okrajích záběru nebo si uprav jas. Dodej své okamžité fotce umělecký záměr, tak jak to znáš z Instagramu.

Nový čtvercový formát fotografie s poměrem stran 1:1 dodá umělecký rozměr každému záběru, portrétu i krajině. Instax square chceš mít pořád u sebe!

www.fujifilm.cz

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:05 neděle 24. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 39
  LOVE
 • 21
  SUPER
 • 19
  LOL
 • 19
  WTF
 • 19
  FAIL
 • 19
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART