Sobotní Utubering v Praze! Zajdeš i ty? Na koho se můžeš těšit?

27. dubna 2018 14:45
Už v sobotu vypukne v pražských Letňanech čtvrtý ročník fenomenálního festivalu Utubering – ten letošní opět přinese to nejlepší z online zábavy, ovšem v živém provedení.

ČTI TAKÉ: AVICII PŘEDPOVĚDĚL SVOU SMRT. BYLA TO SEBEVRAŽDA, OZNÁMILA RODINA

GoGo a Jirka Král

Mezi největší taháky patří youtubeři Kovy, Gogo, Jirka Král, Baxtrix, MenT, Jmenuju se Martin a Anna Šulc, celkem ale vystoupí na 20 účinkující spolu s kapelami Mirai, Sebastianem a Pavlem Calltou.

Brány otevřou po obědě ve 14:00 a ostrý program začne od 15:00 slavnostním zahajovacím ceremoniálem. Připraven je celodenní program na 4 pódiích a v desítkách zónách youtuberů a partnerů. Exlusive program přidává 3 hodiny programu navíc a začíná již v 10:30.

Na akci je připravena také velká nálož nového merche – ať už festivalového, nebo jednotlivých účinkujících.

Hvězdy si připravily program speciálně pouze pro Utubering, například Kovy poprvé naživo zazpívá Despacito a další překvapení! Jirka Král přestěhuje na Utubering celé svoje proslavené Zetko, aneb unikátní youtuberský klub z centra Prahy. 

Gogo má dosud největší a nejrozsáhlejší zónu v historii Utuberingu, kde si budou moci návštěvníci vyzkoušet všech 5 lidských smyslů. MenT přiveze na Utubering svého legendárního zlatého Malucha, Baxtrix si připravil vlastní minihernu.

Událost na Facebooku najdeš tady.

Jirka Král v Ukaž káru

Jirka Král v Ukaž káru

Gogo, Celeste Buckingham a Adam Mišík v Mixxxer show na ÓČKU

GogomanTV

Fallenka

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:45 sobota 25. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 16
  LOVE
 • 11
  SUPER
 • 11
  OMG
 • 10
  LOL
 • 9
  WTF
 • 8
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART